کارکنان در کلگری را تنها به کمک خود انزوا سایت اختصاص داده شده به ساخت یک هتل مانند خانه احساس


محتوای مقاله در ادامه

“بیماران فقط تا تنها زمانی که آنها در اتاق. آنها راه رفتن در درب در پشت آنها و واقعا نمی تواند بیرون رفتن” او گفت:. “این فقط یک احساس عجیب و غریب. از دست دادن استقلال و از دست دادن کنترل و جداسازی کامل — تنهایی.”

این هتل اتاق های معمولی با یک حمام اتاق خواب زندگی در منطقه و kitchenettes در برخی از. دیوارها لخت, خفگی خطرات و تیز موارد حذف شده اند و آب و برق در بیشتر قسمت ها خاموش از مشتریان در حال ارائه سه وعده غذا در روز و بررسی در پزشکی و کارکنان پشتیبانی.

A mid morning meal and change of men's underwear is shown prior to delivery by staff at the assisted self isolation hotel in Calgary on Thursday, May 7, 2020. Postmedia has agreed not to reveal the exact location of the hotel. Jim Wells/Postmedia
اواسط وعده غذایی صبح و تغییر لباسهای زیر برای مردان نشان داده شده است قبل از تحویل توسط کارکنان در کمک به خود انزوا هتل در کلگری در روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. Postmedia موافقت کرده است به فاش کردن محل دقیق از هتل. جیم ولز/Postmedia/JimWells/Postmedia

مشتریان مجاز به رفتن برای هماهنگ پیاده روی و قرض اهدا کتاب و یا دستگاه های الکترونیکی. اما اکثر آنها در دو هفته دوره انزوا به سر برد و در داخل ، حتی زمانی که آنها را ترک اتاق خود راهرو در حال جدی وجود دارد: مردم مطابق با فضا همراه با ماموران امنیتی و علامت یادآوری مهمانان به دنبال اقدامات ایمنی مناسب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de