Neil thomas می گوید وزارت کشاورزی ایالات متحده می تواند انعطاف پذیر در COVID-19 پرداخت محدودیت

نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته کشاورزی و به نظر می رسد اما با احتیاط پنجشنبه به کشاورزی بخش احتمالا بالا بردن کلاه در مقدار فردی کشاورزان و دامداران می تواند دریافت از 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به جبران فروش و بازار از دست رفته به COVID-19 اقتصادی انجام دهند.

میشیگان ایالت دبی neil thomas اشاره کرد این وزارتخانه کاسته پرداخت محدودیت در 2019 زمانی که بخش ساخته شده تجارت-پرداخت کمک به کشاورزان و دامداران. او با انتقاد از انصاف توزیع و گفت که کوچکتر کشاورزی و تولید است که رشد تخصصی محصولات بهره مند نیست.

Neil thomas گفت: COVID-19 مستقیم پرداخت باید به صورت گسترده تر مقطع از تولید کشاورزی از بازار تسهیلات برنامه پرداخت. هر گونه تغییر در پرداخت محدودیت نباید قرار داده و برخی از بخش کشاورزی در یک نقطه ضعف, او گفت:.

“با توجه به این شرایط وزارت کشاورزی ایالات متحده قطعا دارای انعطاف پذیری به آدرس که” neil thomas گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در سنا دموکراتیک اولویت های احتمالی پنجم اقتصادی امداد لایحه. “من قطعا می خواهم می خواهم به صحبت با آنها در مورد آن است. ما باید به بحث در مورد مناطق که در آن آنها فکر می کنند آن است که مورد نیاز است.”

تحت COVID-19 برنامه پرداخت کلاه خواهد بود $125,000 تحت تاثیر قرار هر کالا و یا حداکثر از 250.000 دلار برای یک کشاورز گله دار و یا کشاورزی بهره برداری است. کشاورزی منشی سانی Perdue مشخص شده 19 میلیارد دلار طرح امداد در مارس 17 برای بخش های مختلف کشاورزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de