Sshhhh روشنگری جویندگان کار در دهان کوچک برای تلفن های موبایل

این سگال استودیو فضا تبدیل شده است به یک (بیشتر) سکوت در تولید آنها از Bess Wohl در آف-برادوی رسید که بررسی وسواس مدرن با سلامتی معنوی.

“زندگی درد و رنج” می رود بودایی epigraph که باز می شود نسخه چاپ شده از Bess Wohl enjoyably دمدمی تراژدی و کمدی دهان کوچک برای تلفن های موبایل بازی در سگال Studio 1 مارس. اما در اعماق جنگل هیچ کس می تواند شما را بشنود فریاد.

چرا که همه ارتباط کلامی ممنوع است در طول پنج روز در سکوت است که تنظیمات برای بازی. این ریاست با تقویت صدای نهان معلم (Marcelo ارریو) که باعث می شود تا برای سکوت با amusingly platitudinous مثلها و نادان مشاهدات در مورد داروهای سرد و خود را خسته کننده می پروراند.

بسیاری از سرگرم کننده نهفته در تماشای واکنش مشتریان خود را, رنگارنگ sextet که نشستن در یک ردیف از صندلی وحی یادداشت برداری و یا مینمودم در سکوت شورش. زمانی که کلاس است را رد کرد و آنها را به بدون هیچ کلمه ای داد و بیداد در اسپارتان کابین و یا به خراش در طبیعت اطراف.

چیزی وجود دارد Chekhovian در مورد برونو-Pierre Houle زرق و برق دار مجموعه, طراحی با آن گستره چوبی کف سازی اطلاعات عمومی و پاییزی درختان. اما تولستوی قول معروف در مورد خانواده هایی که به ذهن می آید که ما به تماشای این پناهجویان از روشنگری همه ناراضی بودن در راه خود را.

جوآن (آلیسون دارسی) و جودی (Warona Setshwaelo) یک زن و شوهر که رابطه کمانش تحت فشار از یک بیماری است. بلافاصله یکی از آنها کمتر است متقاعد شده از دیگر همه جدید اگی trippiness.

رادنی (گیب خاکستری) یک معلم یوگا با یک نابجا و اعتماد به نفس در خود تمرکز حواس است. آلیشیا (زارا Jestadt) یک جزئی بازیگر مبارزه با فروپاشی حملات هراس و سازمان ملل متحد-ذن-مانند تمایل به حد سر و صدا به عنوان امکان پذیر است.

در این بازی wordiest بخش ند یکی از زندگی بازنده بازدید میکروفون و لیست تمام حوادث که اتفاق افتاده او را. آن را بسیار خنده دار یک مونولوگ با اگزیستانسیالیسم وحشتناک نتیجه نهایی و زیبایی تحویل داده شده توسط متی Gagnon با شرمنده شانه را بالا انداختن. Jan (Andreas Apergis) از مبهم ترین شخصیت معلوم شد که شاید غم انگیز ترین backstory. او همچنین دارای دو whammy اوجی تاب نوبت لذتبخش خنده دار و achingly غمگین.

حتی معلم که دریافت بیشتر از Wohl طنز barbs است که در نهایت کشیده شده با سخاوت روح ادای احترام به خود را صادقانه solicitousness برای مشتریان خود و خود را مخالف و شک و تردید که آیا او را به انجام آنها خوب است.

با وجود وسوسه برای خاموش knockabout کمدی طنز است که بیشتر ملایم است. مدیر Caitlin مورفی و بازیگران نگه داشتن چیزهای خوبی متمرکز و شخصیت ها به وضوح کشیده شده (هر چند یک زن و شوهر از لحظات بیش جبرانی mugging تهدید به شکستن طلسم). وضوح اضافه شده است توسط تبعیض آمیز شیفت مارتین Sirois روشنایی و توسط Sophie ال Gulf را ماهرانه مبتکر طراحی صحنه و لباس. راب دنتون را خاطره انگیز, طبیعی, soundscape و بی سر و صدا اتفاقی در موسیقی موفق به متوقف کردن سکوت از گرفتن بیش از حد بی دست و پا.

در سریع فاصله کمتر از 90 دقیقه آن را بی سر و صدا سرگرم کننده در شب. اما من تعجب می کنم اگر آن را می تواند به خطر انداخته اند بیشتر غور و سرعت در حال حاضر و پس از آن اگر تنها به تجربه ما در آن سکوت و بازی و تم و همه عمیق تر.

دهان کوچک بازی می کند برای تلفن های موبایل به 1 مارس در سگال استودیو تئاتر 5170 Côte-Ste-Catherine-Rd. بلیط $45. دانشجو و زیر 30 تخفیف در دسترس است. تماس 514-739-7944 و یا بازدید segalcentre.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im