جاسوسی اخلاق استاد در مرکز FBI به جاسوسی سوء استفاده

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا, Brian J. Auten اف بی آی تحلیلگر که شماری از برنامه های کاربردی برای جاسوسی بر روی کارتر صفحه آموخته است البته در جاسوسی اخلاق در پاتریک کالج هنری از سال 2010.

توسط پل از Sperry, RealClearInvestigations
ژوئیه 10 سال 2020

ناشناس FBI “نظارت تحلیلگر اطلاعاتی” ذکر شده توسط وزارت دادگستری watchdog برای عدم درستی دامپزشک به اصطلاح استیل پرونده قبل از آن استفاده می شود برای توجیه جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می آموزد یک کلاس اخلاق جاسوسی در واشنگتن-منطقه دانشگاه, سوابق نشان می دهد.

کریستوفر استیل: بیشترین مواد منفجره اتهامات در این پرونده وارد شده توسط اين جاسوس انگلیس بودند هرگز تایید توسط فرد مسئول بررسی صلاحیت آنها FBI تحلیلگر برایان Auten.

ارشد FBI تحلیلگر Brian J. Auten است تدریس این دوره در پاتریک کالج هنری از سال 2010 از جمله 11 ماه دوره در سال 2016 و 2017 زمانی که او و یک ضد تیم در FBI ستاد الکترونیکی تحت نظارت یک مشاور تهمت کمپین بر اساس شایعات دروغ از پرونده و شواهد جعلی.

Auten شناسایی شده توسط کنگره منابع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود هرگز تایید انفجاری ترین اتهامات در این پرونده وارد شده توسط ex-انگلیسی افسر اطلاعاتی کریستوفر استیل برش تعداد زیادی از گوشه و کنار در فرایند تایید دادگستری بازرس کل Michael Horowitz اشاره کرد در ماه دسامبر گزارش FBI سوء استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند.

در ماه ژانویه سال 2017 سرب تحلیلگر حال شواهد کافی پرونده ساختگی بود. Auten نمی تواند منابع که ارائه اطلاعات به استیل برای حمایت از پرونده این اتهامات در طول مصاحبه. و مجموعه ای از wiretaps از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کارتر صفحه موفق به فاش کردن هر گونه تایید این ادعا است. Auten حتی در سراسر exculpatory شواهد نشان می دهد صفحه بود نه روسیه و دارایی در این پرونده ادعا شده بود اما در واقع یک دارایی سازمان سیا کمک به آمریکا در جاسوسی در مسکو.

با اینحال او و FBI در ادامه به استفاده از استیل مواد به عنوان یک پایه و اساس خود را تجدید FISA نظارت از صفحه که هرگز به جرم متهم است.

Auten نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و FBI کاهش یافته است به نظر.

کارتر صفحه: Exculpatory شواهد نشان می دهد که این سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار بود و نه روسیه و دارایی استیل پرونده اتهام شد اما در واقع سازمان سیا دارایی متوقف نمی FBI از ادامه استفاده از این پرونده به جاسوسی بر روی او.

AP Photo/پاول Golovkin فایل

در گزارش خود هوروویتس نوشت که این تحلیلگر گفت: تیم بازرسان که او نیست که هر “درد و یا سوزش سر دل” بیش دقت استیل ، همانطور که برای استیل قابلیت اطمینان به عنوان یک خبرچین اف بی آی, هوروویتس گفت: تحلیلگر صرفا “گمان” است که خود را قبل از گزارش صدا بود و نه یک نیاز به “حفاری به” کنترل خود را از پرونده نشان داد که گذشته از نکات استیل رفته بود uncorroborated بودند و هرگز در دادگاه.

با توجه به IG گزارش Auten هم نبود نگران استیل ضد تهمت تعصب و یا که کار خود را راه اندازی شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن حریف سیاسی خواستار این واقعیت که او کار می کرد برای هیلاری کلینتون در کمپین “غیر مادی.” شاید نگران کننده ترین تحلیلگر نکردن این واقعیت است که استیل منبع اصلی انکار کلید پرونده اتهامات از یک یادداشت Auten آماده خلاصه دیدار او با آن منبع.

Auten به نظر می رسد به تجاوز خود اظهار داشت: “قانون طلایی” برای جاسوسی را. 15 سال سرپرست در اداره Auten نوشته است که او می آموزد دانش آموزان در امنیت ملی کلاس در هیبلا ولی Va., کالج است که اف بی آی در مورد “حداقل سرزده استاندارد” هنگامی که آن را در نظر surveilling شهروندان ایالات متحده تحت بررسی برای جلوگیری از آسیب به “یک موضوع شهرت و عزت و حفظ حریم خصوصی است.”

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz: تیم خود آموخته از Auten که FBI تحلیلگر نداشت “درد و یا سوزش سر دل” بیش دقت استیل ،

AP Photo/Jacquelyn مارتین

حداقل سه سنا نظارت کمیته به دنبال سوال Auten در مورد واقعیت-بررسی ساقط و نیز “به شدت نادرست اظهارات” او را متهم به هوروویتس به عنوان بخشی از کمیته تحقیق و تفحص از اف بی آی را از دست داده و استراق سمع حکم دفتر اول به دست آمده در طول گرمای 2016 ریاست جمهوری.

FBI جانبازان نگرانی Auten متعدد اشتباه سیگنال عمیق تر پوسیدگی در دفتر فراتر از بالای برنج که به نظر می رسد به یک عناد نسبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند سابق FBI مدیر James Comey و معاون او اندرو McCabe و همچنین به عنوان زیردستان لیزا صفحه و پیتر Strzok. آنها از ترس این بازیکنان اصلی در رسوایی داوطلب خدمت سربازی گروه-تفکر حرفه ای مقامات مانند Auten برای اطمینان از یک تحقیقی نتیجه.

“هر کسی در موقعیت فوق العاده ای برای دسترسی به اطلاعات است و به خوبی می چرخاند به دستکاری اطلاعات اگر او می خواست به انجام این کار گفت:” کریس Swecker 24 سال کهنه FBI که در خدمت به عنوان دستیار کارگردان از آن criminal investigative بخش که در آن او نظارت عمومی در مورد فساد اداری.

“سوال مهم این است که آن را دستکاری عمدی یا فقط رتبه بی کفایتی” او اضافه شده است. “چقدر او را تحت تاثیر قرار McCabe, صفحه Strzok و دیگر مردم ما می دانیم که تا به حال عمیق ذاتی bias؟”

بروس Ohr (مرکز): FBI تحلیلگر Auten ملاقات با این عدالت رسمی و پردازش خاک Ohr فدرال FBI از گلن سیمپسون تلفیقی GPS.

AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais

Auten مرکزی است و اگر نادیده گرفته رقم در هوروویتس گزارش و کلی FISA سوء استفاده رسوایی هر چند هویت خود را پنهان است در 478 صفحه IG گزارش که اشاره به او در طول تنها به عنوان “نظارت تحلیلگر اطلاعاتی” یا “نظارت بر اینتل تحلیلگر.” در واقع 51 ساله تحلیلگر نشان می دهد تا در هر عمده برهه در FISA روند درخواست.

Auten اختصاص داده بود به تیراندازی طوفان تحقیق و تفحص از افتتاح آن در ماه جولای سال 2016 و تحت نظارت آن تحلیلی تلاش در طول سال 2017. او با بازی یک کلید حمایتی نقش عوامل تهیه FISA برنامه های کاربردی از جمله بررسی احتمالی علت بخش از برنامه های کاربردی و ارائه عوامل با اطلاعات در مورد استیل sub-منابع اشاره کرد در برنامه های کاربردی. او همچنین به آماده سازی و بررسی پیش نویس تجدید.

Auten کمک در مورد عوامل در ارائه اطلاعات در مورد قابلیت اطمینان از استیل و منابع خود و برای بررسی دقت و صحت اطلاعات خود را ذکر شده در بدن از برنامه های کاربردی و همچنین به عنوان تمام پانوشت. شغل خود را نیز برای پر کردن شکاف در FISA نرم افزار و یا تقویت نقاط ضعف.

علاوه بر این Auten شخصا با استیل و خود را “اصلی فرعی منبع” گزارش یک émigré زندگی در غرب به عنوان به خوبی به عنوان سابق MI6 همکاران از استیل. او همچنین با وزارت دادگستری رسمی بروس Ohr و پردازش خاک Ohr فدرال FBI از گلن سیمپسون سیاسی اپوزیسیون تحقیقات پیمانکار که استخدام استیل به کامپایل ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده از طرف کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

مایکل فلین: Auten بود که در ژانویه 2017 تحقیق و تفحص از, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی فلین با توجه به پیتر Strzok ایمیل.

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

Auten بود که در ژانویه 2017 تحقیق و تفحص از, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین با توجه به ایمیل های داخلی ارسال شده توسط FBI ضد جاسوسی رسمی Strzok.

چه تر است, این تحلیلگر کمک کرد پیش نویس خلاصه پرونده متصل به ژانویه 2017 جامعه اطلاعاتی ارزیابی روسیه از دخالت در آن شرح داده شده استیل به عنوان “قابل اعتماد است.” دیگر هوش تحلیلگران استدلال می کنند در برابر ترکیب پرونده اتهامات از جمله شایعات در مورد به طور بالقوه به خطر انداختن جنسی مواد در بدن این گزارش از آنجا که آنها مشاهده شده آنها را به عنوان “اینترنت شایعه.”

با توجه به IG گزارش “نظارت بر اینتل تحلیلگر یکی از FBI کارشناسان برجسته در روسیه است.” Auten نوشت: یک کتاب در روسیه تهدید هسته ای در دوران جنگ سرد و تدریس دوره های تحصیلات تکمیلی در مورد ایالات متحده آمریکا و روسیه در استراتژی هسته ای.

هنوز هم او نمی تواند اثبات هر یک از ادعاهای روسیه “تبانی” در پرونده که او با این وجود به عنوان “تاج مواد” را به عنوان اگر آن را هوش از آمریکا نزدیک ترین متحد بریتانیا.

به خلاف “با توجه به نظارت اینتل تحلیلگر FBI در نهایت مشخص شد که برخی از اتهامات موجود در استیل انتخابات گزارش شد و نادرست” IG گزارش نشان داد. در عین حال این تحلیلگر و مورد عوامل او حمایت ادامه داد: به تکیه بر خود پرونده برای به دست آوردن حکم برای جاسوسی بر روی صفحه — و با فرمت بالقوه مغلوب ساختن پیشی جستن و کمپین ریاست جمهوری — اتفاقی از طریق مجموعه ای از ایمیل, پیام های متنی و تماس های تلفنی ره.

استیل رو به نفع شک

با توجه به IG گزارش نظارت تحلیلگر اطلاعاتی نه تنها موفق به اثبات استیل پرونده اما به استیل نفع شک در هر زمان منابع و یا تحولات به سوال نامیده می شود قابلیت اطمینان از اطلاعات خود را و یا خود را اعتبار. در بسیاری از موارد او عمل کرده و بیشتر به عنوان یک مدافع از یک واقعیت-جستجوگر در حالی که چشم پوشی به پرونده را به پرچم قرمز است. نمونه:

 • هنگامی که یک عدالت بالا امنیت ملی وکیل در ابتدا مسدود Crossfire تیم در تلاش برای به دست آوردن یک FISA حکم Auten فعالانه تبدیل به پرونده سعی کنید به فشار مورد بیش از خط. در یک ایمیل به FBI وکلای او فرستاده یک ادعای بی اساس از استیل است گزارش 94 که صفحه مخفیانه ملاقات با کرملین-بسته رسمی در ماه جولای سال 2016 و پرسید: “آیا این قرار ما حداقل *که* بسیار نزدیک به کامل FISA در [کارتر صفحه]?” (تاکید در اصل).

یک تصویر از استیل پرونده گزارش 94 که Auten استفاده می شود برای پاک کردن یک حکم FISA در کارتر صفحه.

 • حتی اگر داخلی FBI ایمیلهای فاش Auten می دانستند استیل مشغول به کار بود برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی در اوایل ژانویه 2017 كنند و به اشتراک گذاری این اطلاعات را با عدالت وکیل یا دادگاه FISA قبل از کمک به عوامل درخواست مجدد برای حکم. او گفت: IG او مشاهده بالقوه سیاسی تاثیر بر روی استیل گزارش به عنوان “غیر مادی.”
 • در حالی که بسیاری از استیل گذشته گزارش به عنوان یک خبرچین برای FBI نشده بود موید و هرگز مورد استفاده در یک دادرسی کیفری از جمله کار خود را به صورت بین المللی فوتبال فساد تحقیقات Auten نوشت که آن را در واقع شده است “تایید و استفاده در دادرسی جزایی.” زبان او ساخته شده آن را به FISA تجدید برنامه های کاربردی برای کمک به متقاعد کردن دادگاه استیل بود و هنوز هم قابل اعتماد با وجود نشت اف بی آی تحقیقات به خروجی رسانه ها مادر جونز در اواخر اکتبر 2016. Auten تا به حال صرفا “گمان” که استیل های قبل گزارش شد صدا بدون بررسی داخلی فایل مستند ضبط آهنگ است.
 • Auten یادداشت از دیدار با استیل در اوایل اکتبر 2016 نشان می دهد که استیل توصیف یکی از اصلی پرونده منابع مشخص شده در IG گزارش تنها به عنوان “فرد 1” اما اعتقاد به بلاروس-آمریکایی مسکن سرگئی Millian — به عنوان یک “خود فروش” که “ممکن است درگیر در برخی از ارایش.” در عین حال IG گزارش با اشاره به تحلیلگر “آیا ارائه این توضیحات از فرد 1 برای گنجاندن در کارتر صفحه FISA برنامه با وجود تکیه بر فرد 1 اطلاعات برای ایجاد علت احتمالی در برنامه های کاربردی.”
 • Auten موفق به فاش به دادگاه FISA بازخورد منفی از سرویس اطلاعاتی همکاران از استیل. آنها گفته Auten در طول سفر او به لندن در ماه دسامبر سال 2016 که استیل اعمال “قضاوت ضعیف” و به دنبال به عنوان منابع “مردم با خطر سیاسی اما هیچ اینتل ارزش” IG گزارش گفت:.
 • در ژانویه 2017, استیل اولیه sub-منبع گفته Auten که استیل “misstated یا اغراق آمیز” اطلاعات او منتقل به او در چندین بخش از این پرونده با توجه به طولانی خلاصه ای از مصاحبه توسط تحلیلگر. مثلا استیل ادعا کرد که کرملین-گره خورده است ارقام ارائه شده در صفحه رشوه ارزش به اندازه 10 میلیارد دلار در ازای لغو ایالات متحده تحریم های اقتصادی بر روسیه است. “ما بررسی متون [بین استیل و منبع] و هیچ پیدا نیست بحث رشوه” IG گزارش یافت می شود. هنوز Auten اجازه شایعه خونریزی به FISA برنامه های کاربردی.
 • اولیه sub-منبع همچنین گفت: تحلیلگر او نه به خاطر هر گونه بحث یا اشاره از ویکی لیکس توطئه با مسکو به نشر هک کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل یا که رهبری روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال یک “توطئه نیز توسعه همکاری” به عنوان شرح داده شده توسط استیل در گزارش خود 95. اولیه زیر منبع “توصیف نیست یک ‘توطئه’ میان روسیه و افراد مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا دولت که کارتر صفحه در خدمت به عنوان یک واسطه بین [مبارزه] و دولت” IG یافت. در عین حال “تمام چهار کارتر صفحه FISA برنامه های کاربردی با تکیه بر گزارش 95 برای حمایت از علت احتمالی.”

کریستوفر باروز: او در حال حاضر در یک FBI مصاحبه با شریک زندگی خود را کریستوفر استیل که در آنها شرح داده شده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود را “حریف اصلی” با توجه به دفتر یادداشت.

Orbis هوش کسب و کار

 • علاوه بر این Auten خلاصه اولیه sub-منبع تردید در پرونده بدخشان که افشای DNC ایمیل به ویکی لیکس ساخته شده بود در ازای یک جمهوریخواه تغییر بستر های نرم افزاری مورد اوکراین است. در عین حال این شایعه بی اساس نیز در بر داشت راه خود را به برنامه های کاربردی. مواجه هوروویتس است محققان در مورد همه اختلاف تحلیلگر ارائه شده بهانه ای برای استیل. او گفت که در حالی که این ممکن بود که استیل اغراق آمیز و یا تحریف اطلاعات دریافت شده از منبع آن را نیز ممکن است منبع دراز کشیده بود به اف بی آی است.
 • حتی اگر اولیه sub-منبع حساب تناقض اتهامات در استیل, گزارش, نظارت بر اینتل تحلیلگر گفت که او نمی باید هر گونه “درد و یا سوزش سر دل” در مورد دقت و صحت گزارش استیل.
 • Auten نمی سعی کنید برای رسیدن به پایین از اختلاف بین استیل و منابع خود را تا دو ماه بعد از سومین و آخرین درخواست تجدید واصل شد. این تحلیلگر سپتامبر 2017 مصاحبه با استیل نازل شده روشن تعصب در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به اف بی آی FD-302 خلاصه ای از مصاحبه استیل و لندن شریک کسب و کار کریستوفر لانه بود که آن هم در حال حاضر شرح داده شده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود را “حریف اصلی” و گفت که آنها “ترس” در مورد تاثیر منفی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در رابطه بین ایالات متحده و بریتانیا.
 • این تحلیلگر همچنین به نظر می رسد برای گمراه کردن و یا حداقل گمراه اف بی آی را ضد جاسوسی رئیس لایحه Priestap, توسط, حذف اولیه sub-منبع ادعا می کنند که استیل “اغراق آمیز” بسیاری از اطلاعات موجود در پرونده. در اواخر فوریه سال 2017 Auten با ارسال دو صفحه یادداشت به Priestap مطبوعاتی او در مورد دیدار با منبع “اما تفاهم نامه توصیف نیست این تناقضات” IG گزارش اشاره کرد.
 • در نهایت به تازگی محرمانه پانوشت در IG گزارش به طور مستقیم در تضاد با اظهارات ارائه شده توسط Auten در IG گزارش مربوط بالقوه برای دروغ نفوذ استیل است گزارش. این تحلیلگر گفت هوروویتس تیم که “او تا به حال هیچ اطلاعاتی از ژوئن 2017 که استیل انتخابات, گزارش, منبع, شبکه, شده بود نفوذ و یا به خطر بیافتد [با هوش].” در عین حال در ژانویه 2017, FBI دریافت یک گزارش که برخی از استیل گزارش “بخشی از یک کمپین دروغ” و در فوریه سال 2017, FBI دریافت گزارش دوم که بخش دیگری از استیل است گزارش شد “محصول [روسی اطلاعات خدمات] infiltrat[ing] یک منبع به شبکه است.”

سناتورها می خواهند به سوال Auten

سناتور. ران جانسون: “عمیقا مشکل توسط نادرست به شدت اظهارات نظارت تحلیلگر اطلاعاتی.”

(الکساندر Drago/استخر از طریق AP)

سنا میهن امنیتی و رئیس کمیته دولتی امور ران جانسون و کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley به تازگی سوال تحلیلگر خلوص و صداقت در نامه ای به اف بی آی است. “ما عمیقا مشکل توسط نادرست به شدت اظهارات نظارت تحلیلگر اطلاعاتی” آنها نوشت.

قدرتمند سناتورها خواسته اند FBI به ارائه مدارک اضافی ریختن نور را در چه تحلیلگر و دیگر مقامات دانست و در مورد روسیه دروغ به عنوان آنها تهیه پیش نویس FISA برنامه های کاربردی.

در ضمن Auten نام به نظر می رسد در یک لیست از شاهدان قضایی مجلس سنا و رییس کمیته لیندزی گراهام به تازگی به دست آورده مجوز به احضاریه به شهادت قبل از خود پنل بررسی FISA سوء استفاده رسوایی. گراهام در نظر دارد به تمرکز بر روی محققان از جمله سرب تحلیلگر که مصاحبه استیل اولیه زیر منبع در ژانویه 2017 و کشف استیل اتهامات چیزی بیش از “بار بحث” گراهام قرار داده و آن را در مصاحبه اخیر خود و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن یک حکم در وهله اول می گویند هیچ چیز از تمدید حکم.

سناتور. لیندزی گراهام: Auten نام به نظر می رسد در یک لیست از شاهدان این مجلس با رئیس قوه قضائیه اخیرا به دست آورده مجوز به حکم.

(تام ویلیامز/CQ رول تماس/استخر از طریق AP)

در دسامبر. 6 نامه به Horowitz, FBI مدیر کریستوفر Wray به اطلاع بازرس کل او قرار داده و هر کارمند درگیر در 2016-2017 FISA روند درخواست از طریق “آموزش های اضافی در اخلاق.” این آموزش اجباری شامل “تاکید بر حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی.”

Wray همچنین مطمئن هوروویتس که او در حال انجام یک بررسی از تمام FBI پرسنل بود که مسئولیت تهیه این حکم FISA برنامه های کاربردی خواهد بود و هر گونه اقدام مناسب برای مقابله با آنها.

آن را بلافاصله شناخته شده اگر Auten دستخوش چنین یک بررسی و یا به اتمام رسانده است مورد نیاز اخلاق در آموزش. FBI کاهش یافته بود.

“که تحلیلگر باید مورد بررسی قرار گیرد داخلی” Swecker گفت.

Auten به نظر می رسد به نقض اخلاق در آموزش او را فراهم می کند دانش آموزان خود را در پاتریک هنری ،

“هنگامی که من به تدریس موضوع امنیت ملی تحقیقات به دانشجویان ما پوشش میکرو-تناسب تبعیض و حداقل سرزده استاندارد’ از طریق بهینه سازی نسخه از قانون طلایی — یعنی اگر شما در حال بررسی برای یک مسئله امنیت ملی است اما شما می دانستم که خودتان را به طور کامل بی گناه چگونه شما می خواهید کسی به بررسی شما؟” Auten نوشت: در سپتامبر 2016 مقاله در پراویدنس مجله با عنوان “فقط هوش فقط نظارت و حداقل سرزده استاندارد است.”

او نوشت: شش-صفحه مقاله در پاسخ به این سوال: “یک عملیات اطلاعاتی امنیت ملی بررسی و یا عمل نظارت بودن آغاز تحت مقامات مناسب برای حق مقاصد? خواهد یک عملیات اطلاعاتی امنیت ملی بررسی و یا عمل نظارت رسیدن به خوب به معنای آن است که به? و در پایان خواهد شد که انتظار می رود خوب بود ضعف های ناشی از آسیب یا خسارت ناشی از عملیات برنامه ریزی شده بررسی و یا نظارت عمل می کنند؟”

“امنیت ملی تحقیقات نه اخلاق-رایگان” وی تصریح کرد: مشاوره که فدرال محقق باید هرگز فراموش نکنید که “تداخل یا تهاجمی از تاکتیک های خود را از مکان یک موضوع شهرت و عزت و حریم خصوصی در معرض خطر و توانایی به علت آسیب برساند.”

در همان زمان Auten گفت: بیشتر سرزده به عنوان روش الکترونیکی استراق سمع ممکن است توجیه — “اگر آن را در نظر گرفته است که تهدید شدید است و یا هدف اطلاعاتی خارجی از اهمیت کلیدی برای بهره در ایالات متحده و یا زنده ماندن است.” امنیت ملی “ممکن است ضرورت مجموعه بر اساس کمی بیشتر از سوء ظن است.” در این موارد او استدلال آسیب به فرد هرحال به نفع جامعه است.

“نظارت است نه تهدید کننده زندگی به surveilled,” او گفت:.

این صفحه یک شهروند آمریکا گفت RealClearInvestigations که او موفق به دریافت “متعدد تهدید به مرگ” از افرادی که اعتقاد او “خائن” بر اساس نشت به رسانه ها که اف بی آی مشکوک او یک عامل است که با توطئه کرملین به دخالت در انتخابات 2016.

Auten نیز توجیه خطر “اتفاقی” نظارت غیر هدفمند افراد نوشتن: “اگر خاص عمل نظارت مشروع مجاز و غیر مسئول موضوع نشده است عمدا هدف قرار هر اتفاقی نظارت غیر مسئول موضوع خواهد بود از نظر اخلاقی مشروع.”

یک عضو هوش بین المللی اخلاق انجمن Auten به سخنرانی پس از سال 2010 در “هوش و statecraft” پاتریک هنری در جایی که او استاد کمکی. او نیز در کالج استراتژیک هوش مشورتی هیئت مدیره.

FBI جانبازان می گویند تحلیلگر عدم دقت را افزایش می دهد آلارم.

“من با intel تحلیلگران تمام وقت کار ضد جاسوسی تحقیقات گفت:” سابق FBI Special Agent مایکل Biasello 25 سال کهنه FBI که صرف 10 سال در ضد جاسوسی. “این تحلیلگر محصول کار جنس بنجل بود و از آنجا که این FISA گواهی حسن نگران مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری او اطلاعات ارائه شده [عوامل] باید بکر.”

او مظنون Auten بود “دست برداشت” توسط Comey یا McCabe به کار در حساس مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بود که شدیدا تحت کنترل در FBI ستاد.

“نظارت بر اینتل تحلیلگر باید پاسخگو باشند در حال حاضر به خصوص که در آن اقدامات او بودند عمدی همراه با هر کسی که لمس آن جعلی [FISA] گواهی حسن” Biasello گفت.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>