تجهیزات ورزشی شرکت Louis Garneau فایل برای طلبکار حفاظت

این شرکت است که در کسب و کار برای 37 سال گفت: آن معتقد است حفاظت دوره ارائه خواهد شد زمان کافی برای بازسازی فعالیت های آن است.

“من تصمیم گرفتم با تیم من به مبارزه و به انجام همه چیز را به نگه داشتن کسب و کار در سنت آگوستین می گوید:” شرکت بنیانگذار و رئیس جمهور لوئیس Garneau دیده می شود در یک فایل عکس. داریو آیالا / Montreal Gazette

تجهیزات ورزشی تولید کننده Louis Garneau زمینه برای حفاظت تحت عجز از پرداخت دیون ورشکستگی و قانون در روز سه شنبه.

در همان زمان این شرکت اعلام کرد: “موقت” اخراج از 66 کارکنان در دفتر مرکزی آن در شهر کبک شهرداری St-Augustin-de-Desmaures.

این شرکت است که در کسب و کار برای 37 سال گفت: آن معتقد است حفاظت دوره ارائه خواهد شد زمان کافی برای بازسازی فعالیت های آن است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی شرکت بنیانگذار و رئیس جمهور لوئیس Garneau گفت: تولید کننده دوچرخه سواری و دیگر محصولات در حال تلاش برای غلبه بر ورشکستگی 36 ماه پیش دو تا از بزرگترین مشتریان در اروپا است. وضعیت او گفت: “قرار داده و فشار زیادی روی ما نقدینگی.”

اما Garneau گفت: اولویت است “به نگه داشتن سر در کبک و حفظ به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است.”

“من تصمیم گرفتم با تیم من به مبارزه و به انجام همه چیز را به نگه داشتن کسب و کار در سنت آگوستین” او گفت:. این تجدید ساختار مالی او اضافه خواهد شد همراه با “استراتژیک و عملیاتی تغییرات برای اطمینان از سودآوری شرکت در آینده است.”

Garneau امضا کردن در آزادی مطبوعات با شعار: “هرگز.”

این شرکت در میان طلبکاران از لا Cordée یک ورزش و زنجیره ای خرده فروشی آن نیز قرار داده شده خود را تحت حفاظت از طلبکاران خود کمتر از دو هفته پیش.

در سپتامبر گذشته لوئیس Garneau اشاره به کمبود کارگران به توضیح تصمیم به بستن آن کارخانه تولید پوشاک در خیابان آگوستین منجر به اخراج از 46 کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de