SOTU پیام ایستادگی در مقابل حزب دموکرات’ شکست خورده تلاش

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این هفته آمریکایی ها در حال زندگی در یک تقسیم صفحه نمایش جهان است. رئیس جمهور تهمت است برای ارائه خود چهارم دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب پیش از این مجلس با استیضاح رای در روز چهارشنبه.

از لحاظ تاریخی خارجه اتحادیه یکپارچه کشور ما از طریق به رسمیت شناختن پیشرفت و یک چشم انداز برای آینده است. اگر یک چیز مسلم است آن است که دموکرات ها در هیچ چیزی را متوقف به تلاش برای تحت الشعاع قرار دادن پیام رئیس جمهور از آمریکا عظمت و امید برای آینده ما را حزبی استیضاح شم.

دموکرات ها به رهبری را در این سال انتخابات با چیزی بیش از یک تعداد انگشت شماری از تلاش های شکست خورده برای استیضاح رئیس جمهور و آنها وحشت زده. به جای تمرکز بر کار مردم آمریکا دموکرات ها تصمیم به سعی کنید به استیضاح رئیس جمهور تهمت اولین شلیک فاسد سابق FBI مدیر James Comey سپس خود را برای بدنام روسیه جعل. رشیدا Tlaib حتی معرفی یک استیضاح قطعنامه با هیچ شواهد یا اتهام تخلف; در عوض, او می خواست به استطاعت مبهم قدرت به کمیته قضایی مجلس به دنبال چیزی-هر چیزی-به استیضاح رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بحث در مورد یک سفر ماهیگیری.

دموکرات حزبی انگیزه تر از همیشه در خود اتهامات عوض و خودداری از کمک به اوکراین با وجود شواهد بر خلاف.

با وجود این ننگین تلاش برای حذف رئیس جمهور از دفتر او استقامت به ارائه نتایج واقعی برای مردم آمریکا است.

این زمان خوبی برای یک کارگر آمریکایی. رئیس جمهور تهمت تحویل در وعده های خود را از یک اقتصاد پررونق. در سال 2017, او امضا بزرگترین اصلاحات مالیاتی بسته در تاریخ, کاهش مالیات و مشاغل قانون که تحت آن اکثر آمریکایی ها دیدم بیشتر پول در حقوق خود را.

رئیس جمهور تهمت وعده داده شده به آوردن شغل بازگشت به امریکا و در سال گذشته نرخ بیکاری به پایین ترین سطح خود در بیش از پنج دهه با بیش از 7 میلیون شغل اضافه شده به اقتصاد است. حقوق و دستمزد در حال رشد در بالاترین سطح در یک دهه و بازار سهام همچنان برای رسیدن به اوج.

رئیس جمهور تهمت باقی مانده است متعهد به مردان و زنانی که محافظت از کشور ما آزادی است. پس از 2018 او امن است بیش از 2 تریلیون دلار برای بازسازی ارتش ما و به نیروهای ما بزرگترین و افزایش دستمزد در یک دهه.

جهان یک مکان امن تر به لطف دولت تعهد برای از بین بردن رژیم از ترور در خاورمیانه است. رئیس جمهور تهمت داعش با شکست مواجه شد و ما شاهد دو رهبران تروریستی ابوبکر البغدادی و قسام سلیمانی به عدالت به ارمغان آورد.

دولت گرفته شده اقدام قاطع در کشور ما در مرز جنوبی نه تنها برای ساخت یک دیوار اما برای بستن راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه جریان مهاجران غیر قانونی مرگبار مواد مخدر و قاچاق انسان برای چند دهه.

در آنچه که برخی می گویند ممکن است بزرگترین میراث رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر 187 قضایی نامزد تایید فدرال نیمکت و بدبختانه 2nd, 3rdو 11th مدار جمهوری خواه منصوب اکثریت.

هر چند منتقدان تلقی یک قرارداد تجاری با چین غیر ممکن است و آمریکا پدید آمده ویکتور تشکر به رئیس جمهور تهمت حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی که منجر به یک “فاز یک” توافقنامه تجارت با Xi رژیم است.

رئیس جمهور تهمت باقی مانده است متعهد به فراموش شده آمریکایی است. او ایجاد یک فرصت-مناطق برنامه به درایو سرمایه گذاری در فقر زده محله. او به قانون امضا اولین مرحله عمل باقی می ماند و یک مدافع برای ایجاد عادلانه تر سیستم عدالت کیفری و ارائه دوم شانس استخدام در زمانی که زندانیان منتشر می شوند.

آمریکایی ها خسته شده اند با انگیزه های سیاسی مضر ساخته شده توسط دموکرات ها. سه شنبه شب رئیس جمهور تهمت ایستاده و نور افکن نتایج ما را دیده اند تحت مدیریت خود را در حالی که ارائه یک چشم انداز برای آینده است.

دموکرات ها خواهد بود و مشغول در شیشه ای برج های عزاداری دیگری استیضاح بدترین بازیکن میدان.

هنگامی که رای دهندگان آمار نظر سنجی این سقوط آنها مطمئنا به یاد داشته باشید که رئیس جمهور تهمت و جمهوری خواهان شده اند در سمت راست از تاریخ است.

کورا مندی است که یک سخنگوی امریکا اولین اقدام سازمان در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im