محتوای مقاله ادامه یافت

AHS تماس های نزدیک را به عنوان هر کسی که یک فرد آلوده به COVID-19 شده است در عرض دو متر از برای تجمعی 15 دقیقه در یک دوره 24 ساعته تعریف می کند.

مک دونالد نوشت: «اگر شما به طور مستقیم توسط AHS تماس گرفته نمی شود آنگاه فرزند شما یک تماس نزدیک نیست و نباید در معرض افزایش خطر ابتلا به COVID-19 باشد.»

“تمام دانش آموزان هدایت شده به قرنطینه توسط AHS در حفظ کار دوره در طول دوره تعیین شده حمایت خواهد شد. ارتباطات در این خصوص مستقیماً از مدرسه به دانش آموزان ضربه دار ارائه خواهد شد.”

مک دونالد از والدین خواست تا به نظارت بر فرزندان خود برای علائم COVID-19 ادامه دهند.

دکتر دينا هينشاو رئيس پزشکی آلبرتا روز جمعه گفت اين استان می داند موارد کروناویروس در مدارس ظهور خواهد کرد و برای مقابله با اين موقعيت ها آماده شده است.

هینشاو می گوید: «همان طور که ما موارد را در محیط ها و موارد دیگر در محیط های دیگر شناسایی کرده ایم، می دانستیم که چون COVID در جامعه در گردش است و مدرسه جامعه را منعکس می کند، این چیزی است که قرار بود اتفاق بیفتد.»

هینشاو گفت پاسخ بهداشت عمومی به موارد در مدارس به معنای محدود کردن میزان گسترش در داخل مدرسه است.

دولت آلبرتا ماه گذشته منتشر شد مدرسه بازگشایی راهنمای منابع که به تشریح پروتکل برای انواع سناریوها ، از جمله دانش آموزان در حال توسعه علائم ، یک مورد تنها در حال پیدا شدن و شیوع در حال اعلام است.

دبیرستان تعظیم دومین مدرسه کلگری است که از زمان آغاز بازگشایی مدرسه با عفونت COVID-19 مواجه می شود.

در مدرسه میدوز کنیون، سه کارمند اداری پس از آزمایش مثبت کسی در مدرسه برای این ویروس مجبور به منزوی شدن به مدت ۱۴ روز شدند.

جنوب شهر در مدرسه میدو ریج در اوکوتوکز، بازگشت به مدرسه زمانی به تأخیر افتاد که یکی از کارکنان آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داد.

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de