برخی از کلگری متوسطه دانش آموزان در صورت گرانتر مسکن به عنوان خوابگاه اوراق در طول همه گیر

محتوای مقاله در ادامه

“آنها به نظر می رسد مطابق با آن را به خوبی چند بار در هفته و من هیچ هم اتاقی بنابراین من خوب خود من,” او گفت:. “من شخصا خواهد بود به نوعی با احتیاط در مورد پیدا کردن دوستان جدید در محوطه دانشگاه و یا در res برای خود من و ایمنی برای در معرض خطر از اعضای خانواده من است.”

اسد علی بیک معاون رئیس جمهور از زندگی دانشجویی برای U C آموزان’ اتحادیه تحت فشار قرار دادند این دانشگاه به ارائه اضطراری خزانه داری برای دانش آموزانی که نیاز به زندگی در محوطه دانشگاه است اما ممکن است دیگر قادر به پرداخت هزینه اجاره.

“این هزینه اضافی و چیزی است که بسیاری از دانش آموزان ممکن است نه لزوما برای بودجه در پیشبرد,” او گفت:. “اما در حالی که ما در حال حمایت از هزینه های ما در حال حمایت از اقدامات ایمنی است که گرفته شده است.”

هر چند Dagenais نا امید است که او نمی تواند در پردیس حداقل تا زمستان 2021 ترم او گفت که او را مصمم به ایجاد ارتباط از راه دور.

“این یک ضربه بزرگ است اما من فکر می کنم من فقط باید برای رسیدن به افرادی که در یک وضعیت مشابه من, بنابراین من می توانید یک بیت از یک جامعه” او گفت:.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>