داده های رسانه های اجتماعی تا حد زیادی می تواند کمک در ردیابی COVID-19 در سراسر جهان

پس از آن داده ها و حفظ حریم خصوصی تبدیل به یک دکمه مسئله سیاسی است. در کاپیتول هیل اعضای هر دو طرف در حال کار بر روی داده های جامع قانون حفظ حریم خصوصی است که می تواند شامل مقررات اجازه می دهد بهتر است به اشتراک گذاری اطلاعات با هدف بهبود سلامت عمومی است. اما کسانی که تلاش کرده اند متوقف شده به دلیل coronavirus اضطراری و بوالهوسی از انتخابات سال است.

“من فکر نمی کنم آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم این است که در اب راه رفتن به آبهای گسترده حریم خصوصی قوانین” kimberley sutton Sedlak گفت.

به عنوان coronavirus گسترش می یابد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 همچنان به افزایش, نمایندگان مجلس می تواند موجب به عمل در بیشتر دقت متمرکز اندازه گیری های مربوط به سلامت عمومی است.

ناشناس اطلاعات

هفته گذشته Facebook گفت: این امر begin های جمع آوری شده, ناشناس اطلاعات محل و با وضوح بالا و تراکم جمعیت نقشه با محققان در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی از دانشگاه ملی هوآ دانشگاه در تایوان بنیاد گیتس و دیگران در تلاش برای درک چگونگی coronavirus در حال گسترش در سراسر جهان است.

یک سخنگوی گوگل گفت: CQ رول تماس بگیرید که گوگل به اشتراک گذاشته نمی شود هر مکان داده است که شرکت “بررسی راه هایی که جمع ناشناس اطلاعات محل می تواند کمک در مبارزه با COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>