اجتماعی فاصله پیراهن بازدید خیابان در Beaconsfield

محتوای مقاله

Beaconsfield است که مصرف آن COVID-19 پیام به خیابان.

این شهر اجرا اجتماعی فاصله تیم با استفاده از آثار کامیون ها برای گشت زنی در محلات و ارائه دو زبانه یادآوری بیش از یک بلندگو در حدود دو متر فاصله.

تماس با COVID-19 pandemic “زندگی و مرگ وضعیت”, Beaconsfield شهردار ژرژ Bourelle گفت: این شهرستان است ramping تا آن اجتماعی-دورى پیام در مناطق شناخته شده به محبوب جمع آوری لکه های.

“اکثر ما ساکنان احترام به قوانین اما متاسفانه هنوز هم وجود دارد برخی از افرادی که با بی اعتنایی و نمی احترام به قوانین” Bourelle گفت. “وانت و کامیون در حال حمل یک پیام روشن و قوی برای ما ساکنان: ‘هی قوانین وجود دارد و شما باید به رعایت آنها است. آن را یک ماده از زندگی خود و دیگران اگر شما نمی کنند.’

“بدون شک ما با استفاده از کامیون ها با بلندگو قطعا مردم توجه,” شهردار اضافه شده است. “تعداد کمی از مردم فکر ما کمی دور اما بسیاری از ساکنان گفت که آن را یک ایده خوب بود و این پیام در سراسر.”

این شهرستان نیز اشاره کرد و مردم را با رعایت قوانین از فاصله و تجمع در فضاهای عمومی مانند پارک ها می تواند یکی توسط مونترال پلیس و جریمه بین 1000 $و $6,000.

Bourelle گفت: اجتماعی فاصله تیم ملی ممکن است شروع به گشت زنی در مناطق خاصی از Beaconsfield که در آن “وجود دارد بیشتر مسائل را با مردم نه احترام به پروتکل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de