رانندگان هشدار داد انتظار “فقیر سفر با توجه به شرایط دید کم و به سرعت در حال جمع آوری برف در جاده های درمان نشده به خصوص پنج شنبه صبح است.”

خاص آب و بیانیه های صادر شده برای مونترال منطقه هشدار هواشناسی کوکتل است که شامل برف و باران و باران انجماد آغاز چهارشنبه شب و در ادامه به پنج شنبه.

بیانیه صادر شده در 4:53 صبح سه شنبه پیش بینی طوفان در زمستان برای بسیاری از استان است که در جنوب غربی کبک آشکار خواهد شد خود را به عنوان باران و باران انجماد در شب چهارشنبه قبل از تبدیل به بارش برف در روز پنج شنبه.

“این سیستم را سنگین برف بیش از بسیاری از مناطق با کلی مقادیر بیش از 15 سانتیمتر است که می تواند رسیدن به بیش از 25 سانتی متر بیش از برخی از مناطق” با توجه به این بیانیه. “علاوه بر این این سیستم به ارمغان خواهد آورد بادهای قوی که به احتمال زیاد به تولید باد برف بیش از بسیاری از مناطق در معرض به ویژه در سنت لارنس خور و خلیج سنت لارنس.”

رانندگان هشدار داد که آنها باید انتظار “فقیر سفر با توجه به شرایط دید کم و به سرعت در حال جمع آوری برف در جاده های درمان نشده به خصوص پنج شنبه صبح. در نظر گرفتن حرکت به جلو و یا به تعویق انداختن برنامه های سفر خود را.”

این سیستم آب و هوا انتظار می رود که به آرامی رول در سراسر استان به 73 ساعت و رسیدن به شرقی کبک توسط جمعه.

همانطور که معمول است در مورد چنین اظهارات اطلاعات بیشتر انتظار می رود که در طول هفته به عنوان مسیر از سیستم می شود و برخی بیشتر.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de