قایقرانی صاف: هیچ حزبی سوپر سهشنبه جنگ برای این نامزدها

هیچ مسابقه

آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه بدبختانه یک صندلی از آبی به قرمز در سال 2014 زمانی که او به ضرب و شتم دموکراتیک وقت مارک پریور با 17 امتیاز. دو سال بعد تهمت برنده دولت با 27 امتیاز. در این سال پنبه نه تنها تا به حال هیچ رقیب در حزب جمهوری خواه اولیه هیچ کس زد در سمت دموکراتیک به مخالفت با او. سه خانه امتیازهای شد در یک وضعیت مشابه به پنبه و مناطق خود بودند و حتی کمتر رقابتی مبتنی بر ریاست جمهوری 2016 نتایج.

این پنبه را مطرح کرده است تقریبا 4 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را. که شاید بازتابی از مشخصات ملی به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن مدافع. پول از پنبه رهبری PAC, اکثریت جمهوریخواه, صندوق نیز رفت سمت نگه داشتن پتانسیل اولیه رقبا از در حال اجرا با توجه به واشنگتن آزما.

پنبه گزارش شده است که تخمگذار زمینه را برای یک سال 2024 پیشنهاد ریاست جمهوری با سفر به نیوهمپشایر برنامه ریزی شده است.

در جای دیگر در آرکانزاس در کنگره ریک کرافورد شد اولین جمهوری خواه به نمایندگی از 1st District زمانی که او به ضرب و شتم دیرین دموکراتیک تشکر. ماریون بری در سال 2010. این منطقه تبدیل شده است به طور پیوسته بیشتر محافظه کار — آن رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن با 35 امتیاز در سال 2016 — و تا به راحتی برگزار شد که صندلی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im