کسب و کارهای کوچک & کارگران مبارزه با خاموش کردن

آمریکایی که هرگز به فکر آنها به آن نیاز دارید به دنبال مزایای بیکاری به دلیل coronavirus مربوط به اخراج. آنها در حال پیدا کردن یک ضعف سیستم است که ممکن است نیازهای خود را در زمان. در ضمن صاحبان کسب و کار در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل. CBS “60 دقیقه” خبرنگار اسکات Pelley گزارش:

ده میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در دو هفته گذشته. که بیشتر مشاغل از دست رفته از 18 ماه از رکود اقتصادی ، کسانی که در کنار coronavirus شامل صاحبان کسب و کار در ارتفاع از موفقیت خود آمریکایی ها که هرگز تصور درخواست کمک و کسانی که معتقد بودند ما هرگز دوباره کاوش در اعماق 1930 ، ساحل به ساحل اقتصاد در شرایط بحرانی با کارگران idled در بوئینگ, جنرال موتورز, فورد, جنرال الکتریک, Marriott و macy’s. اما بزرگترین زیان کار خواهد شد به احتمال زیاد از بزرگترین کارفرما از همه: کسب و کار کوچک.

سرخ کرده وبرشته ویلسون: زمانی که من به اطراف نگاه در اتاق ناهار خوری از 109 نفر است. ما به طور معمول بسیاری از زندگی است. در حال حاضر من می بینم ناامیدی.

سه هفته پیش, شما خوش شانس برای دریافت یک جدول در سرخ کرده وبرشته را در هارلم.

سرخ کرده وبرشته ویلسون: من آغاز شده سرخ کرده وبرشته را 16 سال پیش با پولی که من ذخیره زیر تشک.

اسکات Pelley: به معنای واقعی کلمه در زیر تشک ؟

سرخ کرده وبرشته ویلسون: به معنای واقعی کلمه در زیر تشک. بنابراین من مادر من انجام می دهند که. و من شبیه سازی آن.

صرفه جویی در فداکاری و کارولینای پخت و پز ساخته شده سرخ کرده وبرشته ویلسون یک ضربه. در حال حاضر او گذاشته 24 کارکنان. سرخ کرده وبرشته را محدود شده است را خارج و تحویل مانند شهر نیویورک دیگر 27,000 رستوران ها به طور کلی یکی از شهر بزرگترین کارفرمایان.

سرخ کرده وبرشته ویلسون: اگر شما به دنبال در تصویر بزرگتر در سراسر نیویورک شما دنبال آن هستید در رستوران شما به دنبال شب زنده داری و شما دنبال آن هستید در تقریبا نیم میلیون نفر از مردم که نمی خواهید که نمیتوانند خانواده خود را تغذیه که نمی پرداخت صورتحساب خود را که نمی دانم که در آن وعده های غذایی بعدی خود را در حال آمدن از. که ناامیدی. که ویرانی.

چقدر ویرانی برآورد شده است توسط اقتصاددانان به عنوان یک احتمالی نرخ بیکاری بین 10 ٪ و 30٪. ما در بر داشت اعداد خواهد بود بالاتر اگر دولت بیکاری دفاتر بودند نه ضعف.

وزارت کار ضبط: “همه متخصصان مشغول هستند و با دیگر مشتریان. شما باید تماس این هفته است.”

Kaitlyn رینولدز: من انجام داده ام که 50 بار در هر روز به مدت دو هفته.

دو هفته پیش Kaitlyn رینولدز بود, معاون رئیس جمهور از یک شرکت است که سازماندهی کنفرانس کسب و کار. او در زمینه بیکاری آنلاین اما کشف او آخرین مرحله در نیویورک الزامی است تلفن تماس بگیرید.

Kaitlyn رینولدز: پنجاه بار در روز از مارس 16th, برای دریافت از طریق تماس با مرکز برای بیکاری به ادامه ادعای من و من هنوز رتبهدهی نشده است قادر به دریافت از طریق.

پسر هیلل در بر داشت بیکاری در دفتر سایت سقوط کرده بود.

پسر هیلل: شما را به دو یا سه صفحه در, و آن را به شما پرتاب کردن را به شما بگویم که– شما می دانید “جلسه به پایان رسیده است.” شما– و سپس شما انجام– شش صفحات در; دوباره آن را به شما پرتاب کردن. “این جلسه به پایان رسیده است.” شما را به تمام راه را به پایان دکمه “ارسال کنید.” شما ارسال را فشار دهید و آن را به شما بگویم “جلسه به پایان رسیده است.”

زمان فرار از در هتل که در آن هیلل بود یک مدیر. بومی اسرائیل او در مهمان نوازی برای 20 سال است. هنگامی که خود را 500 اتاق در میدان تایمز هتل بسته شده و او به خانه رفت و به همسرش دو فرزند و یک شغل جدید: اتصال با بیکاری ،

پسر هیلل: پس از من فکر می کنم ده روز من قادر به ارسال و رفتن به مرحله بعدی بود که یک تماس تلفنی.

تماس با مرکز: “تماس خود را نمی تواند به صورت کامل گرفته شده.”

پسر هیلل: “من میخوام دوباره امتحان کنید. 606”

هیچ کس در بیکاری است و پاسخ دادن به تماس خود را یا نه.

وزارت کار نیویورک تدریس خصوصی در خانه: ‘ما در حال تجربه یک حجم بالایی از تماس در این زمان.’

پسر هیلل: “و آنها آویزان کردن من.”

خود شرکت کارت اعتباری است که به او استراحت به مدت 90 روز. هیچ گونه شانس و اقبال با ماشین خود پرداخت.

اسکات Pelley: آنچه در آن است مانند پس از سالها در صنعت خانه آوردن یک چک هر هفته ؟ چه چیزی است که شما در حال انجام است که در حال حاضر ؟

پسر هیلل: آن لطمه می زند و غرور خود را در راه شما می دانید ؟ شب بی خوابی. شما از خواب بیدار در وسط شب, فکر, نگرانی “چه خواهد بود ؟ چگونه می تواند ما– چگونه می تواند ما را در رسیدن به گام بعدی چیست؟”

اسکات Pelley: آیا تا کنون برای اعمال نرخ بیکاری قبل از ؟

Kaitlyn رینولدز: هرگز.

اسکات Pelley: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟

Kaitlyn رینولدز: در ابتدا من خجالت می کشم من از آنجایی که من بود 15. من همیشه کار بالاتر از هر چیز دیگری. من هرگز– من هرگز فکر نمی کردم من می خواهد در یک موقعیت شبیه به این که در آن من نیاز به درخواست برای کمک.

اسکات Pelley: آیا شما یک ماه دور از بودن میکنه ؟ دو ماه میشه ؟

Kaitlyn رینولدز: من می خواهم بگویم حدود یک ماه. آره.

آن را ممکن است یک ماه یا بیشتر برای بزرگترین نجات دولت در تاریخ برای نشان دادن اثر. فدرال حمایت اضطراری وام کسب و کار کوچک تبدیل خواهد شد در دسترس از طریق بانک ها اما تقاضا است به احتمال زیاد به علت تاخیر, مانند کسانی که خواستار به بیکاری ، سرخ کرده وبرشته ویلسون برای یک وام اعمال شود. او کارکنان در انتظار است.

Alysha ناوارو: آن ویرانگر است. من دل من می ترسم. می ترسم و می ترسم برای دختر من است.

Alysha ناوارو گذاشته شد در سرخ کرده وبرشته را پس از دو سال. او تنها با یک و نیم سال و یک لیست از سوالات.

Alysha ناوارو: می توانم خوراک ، چگونه می توانم پرداخت صورتحساب ؟ شما تعجب می کنم اگر این سه یا چهار ماه هستم من میخوام تبدیل شدن به بی خانمان ؟

مزایای بیکاری به طور موقت افزایش یافته و به صورت اضطراری—در مورد دو در بسیاری از کشورهای. اما حتی است که برگ ناوارو حدود 2000 $در یک ماه کوتاه است.

Alysha ناوارو: این ماه من نمی قادر خواهد بود به پرداخت کابل, و من نمی خواهد بود قادر به پرداخت قبض تلفن.

اسکات Pelley: شما اجاره تحت پوشش ؟

Alysha ناوارو: قطعا باید اجاره بها تحت پوشش این ماه اما من نمی– من باید آن را پوشش داده برای دو ماه آینده. اما پس از آن چه کار کنم ؟

نیویورک دستور 90 روز توقف اخراج. در سراسر کشور فروش اموال به رهن, در, فدرال, پشتوانه وام های رهنی با تاخیر 60 روز است. مانند اکثر آمریکایی, Alysha ناوارو در انتظار یک بررسی از 1200 دلار از صندوق نجات و 500 دلار برای دخترش, اما کسانی که چک به احتمال زیاد شش یا هشت هفته دور. به عنوان Kaitlyn رینولدز یافت, ایمنی خالص نیست به معنای گرفتن بسیاری از میلیون ها نفر در یک بار.

اسکات Pelley: شما می دانید, من کنجکاو هستم. آیا شما سعی می کنید دفتر بیکاری دوباره ؟

Kaitlyn رینولدز: بله کاملا. اجازه دهید من جلو تا شماره.

وزارت کار ضبط: با عرض پوزش. ما در حال تجربه بسیار حجم بالایی از تماس در این زمان.

به بالا حجم تماس ها’ است که 1.3 میلیون در روز به دفتر امور خارجه به ما گفت. آن را تکمیل 61,000 برنامه در روز است.

مانند سایر ایالت نیویورک است که تلاش برای گسترش تماس در سراسر روزهای مختلف هفته بر اساس متقاضی نام گذشته. دولت است که آموزش یکی دیگر از 200 تقویت برخی را به تماس از صفحه اصلی.

دنی مایر: این ویروس برای من شده است و تقریبا مانند یک طوفان با هیچ باد یا آتش سوزی بدون شعله.

دنی مایر است که در میان نیویورک موفق ترین رستوران. او شروع به لرزش کلبه های زنجیره ای و اجرا می شود 20 رستوران دیگر.

اسکات Pelley: چگونه بسیاری از مردم شما گذاشته است ؟

دنی مایر: ما گذاشته شدن بیش از 2000 نفر در حال حاضر.

رستوران مشاغل آسیب پذیر در بحران است. خرده دوم است.

دنی مایر: وجود دارد در مورد 660,000 رستوران در امریکا است. شما می توانید انجام محاسبات ریاضی در چگونه بسیاری از انسان ها به طور فعال کار تولید چیزی از ارزش واقعی با گرد هم آوردن مردم و آنها را از کار در حال حاضر.

ریاضی 12 میلیون شغل در رستوران که مایر توضیح داده شده است فقط آغاز است.

دنی مایر: سپس شما شروع به نگاه در تمام حلقه های متحد المرکز مردم است که آیا ما گل, افرادی که به ارائه نان به مردم که ماهی برای ماهی ما. ما می دانیم از کشاورزان در greenmarket که اگر مردم در حال جمع آوری و رستوران ها باز نمی شود چگونه می توانم شما می دانید چه گیاهی ؟ شما لازم نیست به مشکل کاشت یک محصول تنها به آن بروید آیش.

کارخانه در حال آیش بیش از حد. تولید خروجی انداختن در سریع ترین نرخ از رکود بزرگ.

مایکل Bednark: ما شاغل حدود 120 کارمند تمام وقت در Bednark استودیو.

مایکل Bednark صاحب یک بروکلین طراحی و ساخت شرکت است که باعث می شود صفحه نمایش برای خرده فروشان.

مایکل Bednark: ما گذاشته حدود 25 درصد از کارکنان ما حدود 30 نفر است. ما اساسا پرداخت برش در سراسر هیئت مدیره برای همه, بنابراین کاهش دستمزد.

خود کارخانه های ایجاد شده در چوب و شیشه و فلز و پلاستیک. او به اندازه کافی قرارداد در حال حاضر به حدود یک ماه و نیم.

مایکل Bednark: ما مرتب کردن بر اساس فقط در تلاش بودند به ماندن مثبت پیدا کردن یک راه برای دریافت از طریق شش هفته. و امیدوارم در طرف دیگر وجود دارد می تواند به چیزی برای انجام.

اسکات Pelley: و شما را در بر داشت یک راه است.

مایکل Bednark: ما انجام داد.

یک شبه کار با یک شریک Bednark در حال حاضر تولید دنده برای بیمارستان است. حداقل پرداخت در اینجا 18 دلار در ساعت است. آنها در حال ساخت 27,000 صورت سپر در روز است. نیویورک وزارت بهداشت می خواهد به خرید یک و نیم میلیون نفر است.

اسکات Pelley: بنابراین شما مجبور به دراز کردن حدود 30 نفر است. و در حال حاضر شما استخدام کرده اید چگونه بسیاری از ؟

مایکل Bednark: ما احتمالا استخدام نزدیک به 100 خودمان. وجود دارد احتمالا در حدود 300 تا 400 نفر مشغول کار بر روی این پروژه است. ما رانندگان کامیون و ما-پس از آن ما باید کمکی افراد مشغول به کار در آن است. هر روز ما یک جدید– یک ناهار در خدمت یک رستوران محلی. آنها ارائه 160 جعبه ناهار.

اسکات Pelley: یک رستوران است که بسته شد به جز برای بایگانی اطلاعات است که در حال حاضر ارائه 150 ناهار به صورت خود ماسک کارخانه.

مایکل Bednark: آره هدف ما این بود که– آن را اساسا برای حفظ بودجه در بروکلین حفظ منابع مالی در نیویورک است. کمک به مردم کمک به دیگران. بنابراین شما می دانید آنها را به یک ناهار ما می توانید ده 15 نفر در یک رستوران در هر روز.

ما در واقع شنیده ام بسیاری از داستان های همدلی. Alysha ناوارو از سرخ کرده وبرشته را پخته کردن یک راه برای کمک به.

Alysha ناوارو: من مطالعه چگونه به انجام این کار, در خانه, دست عفونی Lysols, در خانه, ماسک برای کمک به افرادی که کمتر کسانی هستند که مایه تاسف است و کسی که نمی توانیم کسانی که همه چیز. و شما می توانید آنها را با هر روز وسایل خانه داری.

دنی مایر شروع یک موسسه خیریه غیر انتفاعی ساخت کمک های مالی به نیازمندان کارمندان سابق و مایکل Bednark مردم در حال قربانی کردن برای هر یک از دیگر.

مایکل Bednark: ما تا به حال برخی از کارکنان ارائه به تقسیم خود را هفته. بنابراین آنها می خواهم انجام 20 ساعت و پس از آن باید خود را همتای انجام 20 ساعت است که در هفته فقط به نوع نگه داشتن مردم کار و نگه داشتن مردم و مشغول نگه داشتن مردم پرداخت می شود.

اسکات Pelley: شما تا به حال کارکنان داوطلب به تقسیم هفته خود را با کسی که کمتر خوش شانس?

مایکل Bednark: درست است.

بهترین از این داستان اتفاق افتاده است قبل از چشم ما.

سرخ کرده وبرشته ویلسون در زمان سفارش بایگانی اطلاعات از کسی که می خواست ناشناس باقی می ماند. صد شام برای تحویل به نزدیکی بیمارستان کوه سینا. یک صدا در گوشی پیوستن به یک گروه کر از آمریکایی ها اشتیاق برای روزهای بهتری در پیش است.

سرخ کرده وبرشته ویلسون در گوشی: من سوگند, اول از همه با این واقعیت است که شما در حال انجام این کار برای کارکنان پزشکی و همچنین که شما در حال کمک به کارکنان من. بنابراین به این معنی که جهان به من.

تماس گیرنده: و نام خود را سرخ کرده وبرشته? که بدیهی است که بدان معنی است که شما صاحب ؟

سرخ کرده وبرشته ویلسون در تلفن: آره, نام من سرخ کرده وبرشته آره من فقط اتفاق می افتد به مالک. و از شما بسیار سپاسگزارم. و ایمن ماندن باشد که خداوند به شما برکت دهد. با تشکر از شما.

تماس گیرنده: آره خداحافظ-خداحافظ.

سرخ کرده وبرشته ویلسون در تلفن: باشه خداحافظ-خداحافظ.

سرخ کرده وبرشته ویلسون: مادر بزرگ من همیشه به ما گفت “این نیز بگذرد.” و این بار از زمانی که از آزمایشات و سختی و رنج است که من با تکیه بر ایمان من و من تکیه بر روح من. من نمی دانم چگونه. من نمی دانم که. اما باور من این نیز بگذرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im