کسب و کارهای کوچک می توانید برای درخواست بخشایش COVID-19 وام جمعه

با توجه به وام گیرنده برگه اگر یک شرکت در حال حاضر اخراج کارکنان آن خواهد شد که تا تاریخ 30 ژوئن به rehire آنها را به واجد شرایط برای این برنامه است.

SBA آمار و ارقام نشان می دهد که 99 درصد از ایالات متحده کسب و کار قانون سقوط 500 کارمند آستانه به عنوان بسیاری از 47.5 درصد از کارگران می تواند به نفع. اگر هر کسب و کار کوچک اعمال می شود اما اقتصاددانان برآورد کرده اند که هزینه خواهد شد بیش از دو برابر $349 میلیارد اختصاص اقتصادی نجات قانون است.

هفته گذشته سخنران نانسی پلوسی پیشنهاد لایحه دیگری لازم خواهد بود گفت: بیشتر بودجه مورد نیاز برای درمان coronavirus گسترش مواد غذایی و صرفه جویی در دولت و شهرداری بودجه عیار با کاهش مالیات بر درآمد و هزینه در پاسخ به سرایت.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به تایید یکی دیگر از واکنش های اضطراری بسته به tweeting: “با نرخ بهره در ایالات متحده که در صفر این است که این زمان برای ما دهه مدتها زیرساخت لایحه. باید آن را بسیار بزرگ و جسورانه دو تریلیون دلار و متمرکز می شود صرفا در شغل و بازسازی پس از زیرساخت های بزرگ از کشور ما! فاز 4”

دیگر جمهوری خواهان از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و خدمات مالی رتبه بندی عضو Patrick T. مچنری باید عنوان این ایده گفت: آنها می خواهم به جای صبر کنید تا ببینید که چگونه سه فاز از قانون انجام شده قبل از کار بر روی یکی دیگر از بیماری همه گیر پاسخ بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im