افتادن ایلیا Kovalchuk نمی خواهد صحبت در مورد آینده اش با Canadiens

Veteran به جلو آن را روشن ساخته است او را دوست دارد بازی در مونترال اما حاضر به حدس و گمان با NHL تجارت مهلت بلندی در روز دوشنبه.

اتاوا — ایلیا Kovalchuk است که میله میله به در صف هنگامی که Canadiens بازی سناتورهای اتاوا در کانادا تایر مرکز در روز شنبه (7 p. m., شهرستان, SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو) اما سوال بزرگ این است که آیا او به صورت ونکوور کناکز روز سه شنبه در زنگ مرکز.

Kovalchuk که پیوست Canadiens به عنوان یک عامل آزاد در ماه گذشته است که در لیست بالا موجود اجاره منتهی به روز دوشنبه NHL تجارت مهلت اما مونترال مربی کلود ژولین گفت که او امیدوار است Kovalchuk است در اطراف در حالی که برای.

“من دوست دارم که او را برای بقیه سال و پس از آن خواهیم دید که چه آینده نگه می دارد” Julien روز جمعه گفت پس از حدود یک دوجین بازیکن از جمله 36 سال Kovalchuk شرکت در تمرین اختیاری.


پس از چیدن 12 امتیاز (شش گل و sis کمک) در 15 بازی با Canadiens ایلیا Kovalchuk رفته شش بازی بدون نقطه.

Nicholas T. LoVerde / گتی ایماژ

Kovalchuk روشن ساخته است او دوست دارد که در مونترال اما حاضر به حدس و گمان در مورد اینکه آیا وجود دارد توسعه در آینده است.

هنگامی که وجود دارد گفته شد به گزارش Canadiens مدیر کل مارک Bergevin و Kovalchuk عامل, J. P. بری صحبت شد در مورد یک معامله Kovalchuk گفت: “من نمی J. P. من مارک. شما باید به آنها را بپرسید. گفت: من چندین بار من دوست دارم همه چیز در اینجا. این یک محل عالی بود.”

Kovalchuk گفت: او را با تمرکز بر انجام آنچه او می تواند برای کمک به Canadiens برنده شوید. پس از او برداشت 12 امتیاز (شش گل و sis کمک) در 15 بازی او رفته است و شش بازی بدون نقطه.

“من باید به تولید بیشتر و اگر من نیستم من را به انجام کارهای دیگر مانند بلوک یک شات” Kovalchuk گفت.

در حالی که Canadiens تاکید کرده اند جوانان Julien با اشاره به تاثیر مثبت از 30-یه چیزی مثل Kovalchuk, Nate تامپسون و کاپیتان شیا وبر.

نکته مهم این است که خوب جانبازان. که ما” Julien گفت. “اگر شما بچه ها که به عنوان مثال منجر شود. هنگامی که شما در نگاه تامپسون شما نگاه Kovy شما نگاه وبی همه آنها نمونه خوب است. … آنها در, آنها در انجام کار. شما ببینید Kovy روی یخ امروز به صورت اختیاری. چرا ؟ چرا که او آن را دوست دارد.

“من نمی دانم زیادی در مورد او” Julien گفت. “هنگامی که او در آتلانتا به عنوان یک جوان او تا به حال مقدار زیادی از انرژی است. من به یاد داشته باشید تبحر او در این حمله بخشی از بازی است. من فکر می کنم مانند بسیاری از بازیکنان آنها به عنوان مسن تر تمرکز خود را تغییر به طوری که آن را کمی بیشتر در مورد این تیم است. علامت Recchi بود که مرد وقتی که او آمد به آمریکا در بوستون است. من فکر می کنم Kovy انجام داده است برخی از همان چیزهایی که در آن همه چیز در مورد تیم. او را هیجان زده در مورد هر کسی به ثمر رساند و آن را مانند: “من نمی نمره امشب و میخوام پوت.’ اگر او برنده او خوشحال است.”

Kovalchuk نیست تنها بازیکن رفتن را از طریق یک بیت از یک رکود است. Artturi Lehkonen عدم تولید منجر به یک صندلی در مطبوعات جعبه پنج شنبه در واشنگتن است.

و جاناتان Drouin نه برداشت یک نقطه در شش بازی از او در بازگشت از عمل جراحی مچ دست.

“در پایان روز می بینید او را جایی که او قبل از این آسیب است.” Julien گفت: از Drouin. “او یک زن و شوهر از صدمات و به همین دلیل او را نه در خارج وجود دارد امروز با بچه ها. او به اندازه کافی خوب به بازی اما او را کمی مختل. او شده است برای سه ماه و آن را سخت به اندازه کافی برای بازگشت به 100 درصد و در حال حاضر او را کمی مختل و احتمالا کمی مردد است و آنچه او را به سعی کنید برای غلبه بر.”

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im