کشت کبک vedettes رو به اتهام آزار و اذیت جنسی و تجاوز

محتوای مقاله در ادامه

در روزهای اخیر Juripop یک مونترال مبتنی بر کم هزینه حقوقی درمانگاه بوده و آب گرفتگی با پیام از مردم گفت: آنها شده اند قربانیان تجاوز جنسی و/یا سوء استفاده. این موجب شده است توسط موج جدیدی از اتهامات در رسانه های اجتماعی.

Juripop مدیر اجرایی سوفی Gagnon گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه که این سازمان دریافت کرده است صدها نفر از پیام های بیش از دو هفته گذشته و آنها تا کنون دست حدود 300 فایل به وکلای آنها کار با.

“یکی از پنج افرادی که با ما تماس بگیرید از هنر و صنعت سرگرمی است که واقعا نه در دین برای وزن نسبی این صنعت در کبک گفت:” Gagnon. “آنچه که به ما می گوید این است که حتی پس از #MeToo و حتی پس از سقوط از گیلبرت Rozon و اریک Salvail مردم در هنر و صنعت سرگرمی هنوز هم احساس می کنید که وجود دارد بیش از حد از یک انگ یا بیش از حد از یک حرفه ای هزینه پرداخت می شود اگر شما می آیند به جلو در برابر کسی که معمولا به آنها کار می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>