پتک خرابکاری در غرب جزیره رمپ تا


محتوای مقاله

ویندوز شکست یا اسپری رنگ. درب های آسیب دیده و علامت های نابود شده است. حتی امن carted ، غرب جزیره در حال تجربه یک سنبله در تجاری خرابکاری.

در عرض چند ساعت از یکدیگر در اواسط هفته, McKibbin را میخانه ایرلندی و Ye Olde باغ میخانه در Pointe-Claire, منبع du Sexe باشگاه در دوروال و SAQ خروجی در مورگان بلوار. در Baie-D’Urfé شد همه تخریب. بودجه اجاره ماشین در Dorval تخریب شد شنبه و سرقت در روز چهارشنبه.

MONTREAL, QUE.: MARCH 27, 2020 -- Sheets of wood cover the windows at McKibbin's Irish Pub in Pointe Claire, west of Montreal Friday March 27, 2020 after recent vandalism. (John Mahoney / MONTREAL GAZETTE) ORG XMIT: 64175 - 6942
ورق از تخته سه لا پوشش پنجره در McKibbin را میخانه ایرلندی در Pointe-Claire onFriday, مارس 27 سال 2020 پس از خرابکاری های اخیر. John Mahoney/Montreal Gazette

این حوادث باید شباهت ها و تفاوت ها است که باعث می شود آن را دشوار است در این مرحله به تایید می کنند که همان فرد مسئول است اما در مورد حملات اخیر در McKibbin و باشگاه های امنیتی فیلم نشان می دهد یک مرد از شبیه ساخت و راه رفتن با لباس مبدل در یک مد مشابه دارای حق اعمال یک پتک.

این سناریو تا حدودی متفاوت است در بودجه اجاره ماشین در مونترال-تورنتو بلوار. روز دوشنبه دفتر درب شکست و یک مقدار کمی از پول نقد به سرقت رفته است. چهار مجرم(ص) دیده از کسب و کار ساخته شده و با امن که دارای وسیله نقلیه کلید و پول نقد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im