SkipTheDishes وارد مشروب تحویل بازار در کلگری

SkipTheDishes در حال حاضر ارائه الکل تحویل به عنوان بخشی از خدمات تحویل مواد غذایی در کلگری و ادمونتون و فورت مکمورری. papa42 / گتی ایماژ/iStockphoto

خدمات تحویل مواد غذایی SkipTheDishes هم اکنون می توانید به ارمغان بیاورد کلگری مشتریان بیش از takeout.

به Winnipeg-شرکت بر اساس اعلام آن شروع خواهد شد الکل تحویل در کلگری و ادمونتون و فورت مک موری با شروع این هفته است.

در یک ایمیل از یک سخنگوی شرکت گفت: برخی SkipTheDishes رانندگان که شرایط خاصی خواهد بود قادر به انجام مشروب تحویل.

“تجربه سفارش الکل درست مانند سفارش غذا در جست و خیز گفت:” بیانیه ای از شرکت. “مشتریان ورودی خود را تحویل آدرس جستجو و یا فیلتر برای آنچه که آنها دنبال آن هستید و مرور در دسترس فروشندگان در منطقه خود است.”

SkipTheDishes رانندگان — که عمل به عنوان پیمانکاران مستقل — باید تکمیل AGLC را ProServe آموزش صدور گواهینامه و همچنین باید تکمیل “الکل تحویل روند onboarding” از طریق SkipTheDishes به انجام آن تحویل.

SkipTheDishes شده است با ارائه الکل در B. C., Manitoba پس از 2017.

مرتبط

AGLC سخنگوی هدر هلمن گفت: وجود چندین کسب و کار در کلگری شده است که مجاز به انجام مشروب تحویل “سال های بسیاری است.”

“AGLC نگاه در سیاست های ما برای پیدا کردن راه اجازه می دهد تا برای این نوع از کسب و کار به عمل مشروب خدمات تحویل, اما وجود دارد برخی از پارامترهای که تا به حال ملاقات کرد,” او گفت:.

او گفت: داشتن ProServe صدور گواهینامه است که یک بخشی از آن است. یکی دیگر از چک کردن شناسه از مشتریان که نگاه به کمتر از 25 سال سن. همچنین رانندگان باید با ارائه مشروبات الکلی به مشتریان که در حال حاضر به نظر می رسد مست.

هلمن گفت: در حالی که الکل تحویل مجاز است که هیچ حقوقی خرده فروشی تحویل سرویس به صورت شاهدانه مجاز در آلبرتا تحت قوانین جاری است.

“وجود دارد برخی از برنامه های خارج وجود دارد که آیا ترویج خود را به عنوان آن را انجام می دهند اما این امر می تواند به طور غیر قانونی,” او گفت:.

[email protected]

توییتر: @brodie_thomas

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im