X

داستان جریان

مقالات اخیر

در اینجا شش افکار در سه شنبه شب دموکراتیک اولیه در نیوهمپشایر:

1. سناتور. برنی ساندرز’ سقف ممکن است واقعی.

ساندرز دریافت بیشترین آرا در آیووا و برنده New Hampshire. او باید در نظر گرفته پیشتاز در حال حاضر. در عین حال علل نگرانی در ساندرز اردوگاه. در هر دو ایالت عملکرد خود را عقب مانده خود سنجی تا حدودی.

از همه مهمتر undecideds تقریبا به طور کامل شکست نسبت به نامزدهای دیگر. این دست کشیدن بر ساندرز شده است که وجود یک سقف به نظرسنجی شماره; او می شود حدود 25 درصد آرا را در همه جا اما نمی تواند گسترش فراتر از آن. من تا حدودی بی اعتنا از آن انتقاد — با توجه به این که او برنده بیش از 40 درصد آرا در سال 2016 در دموکراتیک مقدماتی — اما آن را مانند به نظر می رسد این دو در اوایل دولت نتایج سازگار با سقف تئوری.

البته در شلوغ نژاد 25 درصد آرا پیروز خواهد شد بسیاری از مقدماتی.

2. این Klobucharge

برای ماه ها و صاحب نظران باید منتظر دموکرات گرم به سن. ctq. به نظر می رسد که او لحظه ممکن است در حال حاضر است که در زمان مناسب برای او برای به دست آوردن یک نگاه سخت از رای دهندگان. اما ما نباید انجام دور. در پایان پنجم در آیووا و سوم در نیوهمپشایر بسیار متفاوت تر از پیروزی در این دو مسابقه است. او تا به برخی از حرکت به این که به نظر می رسد غیر قابل انکار است. آیا او می تواند آن را حمل به جلو به ایالات نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او نیست و در عین حال رقابت باقی مانده است دیده می شود.

3. مردم در انتخابات

به طور کلی نیوهمپشایر مردم در انتخابات به نظر می رسد به احتمال زیاد به بیش از مشارکت رای دهندگان برای سال 2008 مقدماتی حزب دموکرات است که در سطحی خوب برای دموکرات ها به حدی است که اصلی مردم در انتخابات می تواند اندازه گیری هیجان. از سوی دیگر وجود دارد بیشتر دموکراتیک نامزدها در تلاش برای خارج شدن از رای مردم نیوهمپشایر رشد کرده است در 12 سال گذشته و از همه مهمتر وجود ندارد جمهوریخواه اولیه به قرعه کشی دور مستقل رای دهندگان. به سرقت یک خط از HBO سریال “چرنوبیل” این “نه بزرگ نه وحشتناک.”

4. مسابقه در مورد تغییر در راه ما نمی تواند پیش بینی کند.

تا کنون Klobuchar و پیت Buttigieg تا به حال شگفت انگیزی خوب اجرا می شود در آیووا و نیوهمشایر. مشکل این است که در این مسابقه است در مورد به تغییر به طور چشمگیری. آنها در حال رفتن به نوادا و کارولینای جنوبی که در آن رای دهندگان متنوع تر نسبت به کسانی که رای داده اند تا کنون. نوادا نیز اتحادیه سنگین دولت که در آن پیشنهادات و فشار از رهبران حزب می تواند یک outsized نقش.

چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ قدرتمند آشپزی اتحادیه در نوادا هشدار داده است در برابر ساندرز’ موضع در مراقبت های بهداشتی است که نشان می دهد که دموکرات گروه های ذینفع ممکن است سعی کنید به از خط خارج او را در قفقاز (قفقاز به طور سنتی قدرت برای ساندرز). در کارولینای جنوبی جو بایدن به دست آورده است حمایت از رای دهندگان آمریکایی (که اکثریت را تشکیل می دهند از رای دهندگان دموکرات); حامیان او اشاره کرده اند و به دولت به عنوان فایروال. اما ما خیلی دیده نشده رای گیری در خارج از ایالت کارولینای جنوبی به تازگی بنابراین ما نمی دانیم که آیا او رایگان-سقوط در آیووا و نیوهمشایر خواهد شد و تکرار وجود دارد. و اگر او در حال فروپاشی در میان رای دهندگان سیاه در پلمتو دولت ما هنوز نمی دانند که در آن کسانی که رای می رویم.

5. رای گیری است که در حال حاضر اتفاق می افتد در “شنبه” در انتخابات.

ما به طور معمول فکر می کنم از نژادها از لحاظ شتاب – یک نامزد برنده آیووا که میشود او را به نیوهمپشایر که کشش او به سمت نامزدی. اما ظهور رای گیری اولیه – که در آن برگه های رای می تواند بازیگران قبل از روز انتخابات – همونطور که حساب دیفرانسیل و انتگرال. مردم شده اند رای گیری در سه شنبه ایالات مانند کالیفرنیا برای روز و در مینه سوتا, ورمونت و میشیگان برای هفته. اولیه رای گیری در ایالت تنسی, North Carolina, آرکانزاس و تگزاس باز می شود در این هفته. و….

وجود دارد چند takeaways اینجا. اگر درست شد به باد افشان هزاران و شاید میلیون ها نفر از رای خواهد شد بازیگران برای نامزدهای دیگر در حال اجرا است. به عبارت دیگر با گذشت هر روز از آن می شود سخت تر برای مسابقه به باد افشان معنی. ممکن است ما فقط سه یا چهار نامزد توسط سه شنبه, اما نه دریافت خواهد شد رای.

به همین دلیل 15% آستانه بسیار مهم می شود. برای دریافت نمایندگان, نامزد باید دریافت 15 درصد از آرا در یک حوزه قضایی است. هنگامی که تعدادی از نامزدها بیش از سه یا چهار می شود آن را دشوار است به آمار این تعداد است. برنی ساندرز’ 25 درصد آرا را به نوبه خود می تواند به 100 درصد از نمایندگان اگر او تنها نامزد در مسابقه رسیدن به 15% آستانه. اگر او دریافت نمایندگان در هر دولت, اما دیگر نامزدهای آمار آستانه درجات متحده, او می تواند ساخت یک نماینده رهبری به طور پیش فرض.

در ضمن سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار شده است در حال اجرا تبلیغات در سه شنبه متحده – و بنابراین در طول سوپر باول کمتر — در حالی که مخالفان او بودند پاره شدن در هر یک از دیگر ، دیر یا زود بلومبرگ را به معرض موشکافی و منفی تبلیغات, اما در آن نقطه میلیون ها نفر از رای دهندگان در سه شنبه متحده خواهد شد که بازیگران برگه های رای در یک جهان که در آن آنها را تنها به دیده مثبت بلومبرگ نقاط. این پتانسیل به upend مسابقه به طور کامل.

6. یک میانجیگری کنوانسیون بيشترین.

چه این اضافه می کند تا به یک وضعیت که در آن هیچ یک از کاندیداها اکثریت نمایندگان در زمان رای گیری پیچیده شده است ، زمینه به سادگی نمی بالابر به اندازه کافی سریع و بسیاری از نمایندگان اهدا خواهد شد در شش هفته آینده; زمان مارس به پایان می رسد تنها در حدود یک سوم از آنها خواهد بود تا برای grabs.

با چهار یا پنج نامزد جدی در این مسابقه برنده نمایندگان در کشورهای مختلف (احتمالا حتی پس از آنها کاهش یافته است) و نسبتا کمی جدایی بین بازماندگان (incentivizing آنها را به ماندن در) و با چند دربی اسب اما هیچ دبیرخانه نخستین رقابت کنوانسیون در چندین دهه است که یک امکان بسیار واقعی. ممکن است که چنین نتیجه تولید یک نامزد اجماع و تقویت حزب دموکرات است. همچنین ممکن است که چنین نتیجه شکسته ائتلاف دموکراتیک به تراشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im