شش ساعت راه حل: شما پاک کردن این صفحه از بال

Julie Van Rosendaal بیرون کثیف دستور العمل در کتاب آشپزی, کثیف, مواد غذایی است.

Julie Van Rosendaal کت نیم بال در سس بوفالو و نیم در سیر عسل و سس. شام با جولی

عنوان کتاب آشپزی, کثیف, غذا, نمی, نشان, بی خیال لذت در 37 راحتی-دستور العمل های مواد غذایی. کلگری نویسنده جولی ون Rosendaal از آنچه او در نظر روند کاهش لذت از غذا خوردن با رژیم های غذایی محدود و مرتب صفحات. کتاب جدید او برای اولین بار در یک سری از کتاب او قصد دارد به انتشار خود برای $19.95 شامل چنین کثیف دستور العمل به عنوان سس-مقداری سیب زمینی سرخ شده, گوشت, دنده, لادن با سس باربیکیو, tacos چکیدن با یک سبز با سس سیر و این ترد و خوش طعم بال مرغ.

ون Rosendaal که شنیده هفتگی در CBC رادیو کلگری Eyeopener و می نویسد برای جهان و ایمیل توصیه ارائه مقدار زیادی از دستمال کاغذی. همه از او آشپزی است sauced بالا: بسیاری از دستور العمل شامل “ترد بیت” نشان می دهد crumbly یا ترد شده. دسر مانند میوه فرو ریختن و Eton ظروف سرباز یا مسافر هستند به همان اندازه ساده است برای آماده سازی.

انگشت Lickin’ بال

در خدمت 6

3 تا 4 پوند (1.5 تا 2 کیلوگرم) بال مرغ

کانولا یا روغن زیتون

سس بوفالو (پایین را ببینید)

داغ, سیر, عسل, سس (پایین را ببینید)

فر قبلا گرم به 425 فارنهایت (220 C). خط زیادی rimmed ورق پخت با فویل آلومینیوم یا کاغذ ، مجموعه ای دندانه دار کردن سیم در صف ورق; این اجازه می دهد تا حرارت به گردش در اطراف مرغ آن را به عنوان کباب.

پت بال مرغ خشک با حوله کاغذی. نم نم باران با نفت تبدیل به کت همه طرف. ترتیب در یک لایه در قفسه. کباب در فر قبل گرم کردید بگذارید برای 30 دقیقه یا تا زمانی که از طریق پخته شده و تبدیل طلایی.

حذف از اجاق گاز و دور از هر گونه چربی drippings در ورق پخت.

(در این مرحله بال ایستاده می تواند چندین ساعت و یا می تواند قرار داده شده در یخچال و فریزر تا زمانی که شما آماده برای اضافه کردن سس.)

تجربه نیم بال در سس بوفالو و نیم در سیر عسل و سس. ترتیب بال در قفسه دوباره و بازگشت به فر قبل گرم کردید بگذارید برای 10 تا 15 دقیقه تا زمانی که پوست در حال ترد و سس کاراملی.

انتخاب: پایان بال توسط براونینگ آنها را در یک تفت دهید گوشتی برای دو تا سه دقیقه به کاراکتر لبه مراقب باشید برای سوزاندن مرغ.

سس بوفالو: در یک کاسه ترکیب 1/3 فنجان (75 میلی لیتر) کره ذوب شده را با 1/3 فنجان (75 میلی لیتر) سس تند.

داغ, سیر, عسل, سس: در کاسه دیگر, ترکیب 1/2 فنجان (125 میلی لیتر) عسل 1/4 پیمانه (60 میلی لیتر) سس سویا 2 تا 3 حبه سیر خرد شده و تکه های فلفل قرمز را به طعم و مزه (1/4 تا 1/2 قاشق چای خوری / 1 تا 2 میلی لیتر پیشنهاد شده است).

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im