شش ساعت راه حل: پاستا Carbonara

این دستور غذا را از آسایش در غذا کتاب آشپزی بسیار آسان است و باید آن را به راحتی به طبخ به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در جدول.

ماکارونی Carbonara از راحتی غذا کتاب آشپزی. جزوه / رابرت رز

یک گرم پاستا غذایی است که همیشه به راحتی به ویژه در فصل زمستان و این دستور غذا بسیار آسان است و باید آن را به راحتی به طبخ به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در جدول. آن را نمونه ای از آسان رفتن در طبخ مواد غذایی راحتی (رابرت رز $29.95) آخرین کتاب از خانم ها از بهترین پل به عنوان کلگری نویسندگان خود تماس بگیرید.

ریز ریز کردن تا یک بسته کوچک از pancetta نمک-درمان بز ایتالیایی محصول یا guanciale است که گوشت خوک درمان. سرخ آن را ترد و اضافه کردن آن را با تخم مرغ و پنیر به اسپاگتی و در آنجا شام.

این کتاب با آن آشنا دست نوشته نگاه به تقریبا 150 دستور العمل آغاز می شود با تعریف مواد غذایی راحتی. “آنها به ما احساس خوب بودن” در هر صورت از آنجا که آنها با استفاده از یک آشنا پخت و پز روش التماس کردن خاطرات شاد وعده های غذایی از گذشته و یا اینکه دوست دارید ظرف می گویند نویسندگان.

دو معتبر صفحه اصلی اقتصاددانان — امیلی ریچاردز و سیلویا کنگ — در حال حمل در سنت کتاب ساخت مجموعه جدید علاوه بر جریمه به یک خط طولانی از کتاب که اولین بار در سال 1975 از یک پل که از دوست خوردن و همچنین کارت های بازی. دستور العمل های سنتی همراه با برخی از به کارگیری ایده های جدید و طعم های جدید گنجانده شده در این سری آشنا و آسان برای به عنوان خوانده شده کویل-بازگشت فرمت. این مجموعه را پوشش می دهد صبحانه سریع, ناهار, سوپ, ماهی و همه مورد علاقه, گوشت, به, سبزیجات, پخت و دسر.

ماکارونی Carbonara

خدمت 4

12 اونس (375 گرم) خشک اسپاگتی

6 ضخامت برش (2 اونس/60 گرم بسته) pancetta یا guanciale خرد شده

4 عدد تخم مرغ بزرگ

½ فنجان (125 میلی لیتر) تازه پنیر پارمسان رنده شده

3 قاشق غذاخوری (45 میلی لیتر) تازه خرد شده جعفری

فلفل تازه

در یک قابلمه بزرگ از آب جوش شور طبخ اسپاگتی در حدود هشت دقیقه و یا فقط تا زمانی که مناقصه یا al dente. تخلیه و بازگشت به گلدان.

در ضمن سرخ pancetta در یک ماهی تابه برای حدود پنج دقیقه یا تا زمانی که کمی ترد. تخلیه حوله کاغذی.

در یک کاسه متوسط, ماهوت پاک کن زدن با هم تخم مرغ و پنیر و جعفری و فلفل. بلافاصله اضافه کنید و مخلوط تخم مرغ را به قابلمه ماکارونی و محل بیش از حرارت متوسط حول و برای حدود 30 ثانیه یا تا زمانی که پاستا پوشش داده شده با مخلوط تخم مرغ.

اضافه کردن pancetta بازی شیر یا خط به توزیع آن و خدمت می کنند.

توجه: تخم مرغ به طور کامل پخته شده در این دستور غذا. شما ممکن است ترجیح می دهند به جای سه چهارم فنجان (175 میلی لیتر) مایع پاستوریزه تخم مرغ.

julianarmstrong1@gmail.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر