خواننده مارتا Wainwright دعوت Montrealers به آواز خواندن با او

او را بخوان لئونارد کوهن کلاسیک تا زمانی ماریان یک امید Montrealers را در پیوستن به.

مارتا Wainwright در مونترال مایل پایان روز پنج شنبه, مه 23 2019. John Mahoney / Montreal Gazette

مارتا Wainwright دعوت Montrealers به آواز خواندن همراه با او یکشنبه شب به عنوان او طول می کشد محبوب لئونارد کوهن ترانه تا زمانی ماریان در نوع بالکن singalong است که تبدیل شدن به محبوب در شهرستانها در سراسر جهان که در آن ساکنان خود quarantining برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اولین کلمات از این آهنگ ها “بیا به پنجره” و این چیزی است که Wainwright امید اتفاق خواهد افتاد در اعداد بزرگ برای singalong برنامه ریزی برای شروع در 8 p. m. و در روز یکشنبه. افراد دعوت شده به سادگی به آواز خواندن با صدای بلند از خانه های خود را در یک همبستگی است که در همان زمان حفظ حرارت اجتماعی فاصله از دو متر است.

“(L)همکاران ما دور هم جمع (ما امن فاصله) بر ما رواقها از ویندوز ما به احضار صدای ما در نماز و امید در یک محرک جمعی singalong از پس ماریان و برخی دیگر مورد علاقه” پاپ مونترآل گروهی که سازماندهی جشنواره های موسیقی در شهرستان ها اظهار داشت: در انتشار posted on Facebook. از صبح روز شنبه بیش از 1500 زده بود به نشان می دهد مورد علاقه خود را.


ماریان Ihlen و لئونارد کوهن, الهه شعر و موسیقی و هنرمند.

بابیان و رسوم / jpg

بالکن آواز به عنوان وسیله ای برای متحد کردن جامعه بود نکردم در ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus زیر بالکن شعارهای همبستگی در چین که در آن شیوع آغاز شد. در فلورانس خواننده اپرا Maurizio Marchini خواند محبوب پوچینی آریا از توراندخت و در یک بخش از رم همسایه راديال را تفسیر ایتالیایی آهنگ Volare.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im