Sinfonia de l’Ouest به ارمغان می آورد در لودویگ به بازی لودویگ

Sinfonia de l’Ouest علائم 250 سالگرد لودویگ ون بتهوون با دعوت از پیانیست لودویگ Sémerjian به بازی بتهوون پیانو کنسرتو شماره 2.

استوارت گرانت و اعضای Sinfonia de l’Ouest ارکستر مجلسی تمرین برای کنسرت از Pointe-Claire به وین. پیتر McCabe / MONTREAL GAZETTE

این Sinfonia de l’Ouest ارکستر مجلسی جشن 250 سالگرد تولد لودویگ ون بتهوون با دعوت از پیانیست لودویگ Sémerjian به انجام بتهوون پیانو کنسرتو شماره 2 در Église St-یواخیم, 2 Ste-Anne سنت در Pointe-Claire, روز شنبه, فوریه. 29 در 7:30 p. m.
شب — برخوردار از Pointe-Claire به وین — مخلوط های قدیمی و جدید. پیوستن به بتهوون پیانو کنسرتو در برنامه فرانتس شوبرت را Symphony No. 5 و رهبر ارکستر و آهنگساز استوارت گرانت لوکس اپوس 64. اعطای تشکیل شده لوکس در سال 2012 برای ارکستر de chambre Appassionata. آن را برای اولین بار در مونترآل en لومیر جشنواره است.
بلیط برای از Pointe-Claire به وین هزینه 25 دلار یا 20 دلار برای سالمندان و 15 دلار برای کودکان. پذیرش رایگان برای کودکان 12 سال پیر و جوان. برای رزرو و یا اطلاعات تماس 514-426-5947 ایمیل [email protected] و یا بازدید از www.sinfonia.ca.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im