نقره دولت پوشش در آیووا افتضاح? نوادا دموکرات ها می خواهند برای اولین بار از دفعه بعد

“آنها در حال رفتن به پایین کمی از آنجا که بسیاری از مردم رای اولیه, اما ما در حال رفتن برای دیدن شماره های خوب در جلسه بعد. برخی از مردم می خواهم که فرمت بهتر از اولیه رای گیری با فرمت برخی مانند رای گیری اولیه قالب” فرماندار گفت شنبه. “من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مردم در پایان هفته که بگو: خدای من رای اولیه است.’ مانند همان روز انتخابات.”

با توجه به هر دو دولت حزب عدالت و حوزه کاپیتان برای شنبه حزبی اگر همه می رود با توجه به طرح کاپیتان خواهد شد که اوایل رای ترجیحات رای دهندگان که نمی خواهد حضور خود را در انجمن سایت در فرد است.

“ما از 3000 داوطلب در دولت و ما در حال رفتن به خوب و قوی حزبی,” رید گفت. “من احساس بسیار راحت است که ما در حال رفتن به یک ورزشگاه برای چگونه شما باید در اوایل رای می دهند.”

Julián Castro سابق وزیر مسکن و توسعه شهری که به پایان رسید خود را در کاخ سفید پیشنهاد ماه گذشته قبل از اینکه به سرعت حمایت ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, سپری کرده است در این هفته بازدید از نوادا جوامع در وارن طرف.

کاسترو جنجال تولید شده در اوایل ماه دسامبر هنگامی که پس از یک رویداد برای انتخاباتی خود را در Cedar Rapids, Iowa او جرأت به نشان می دهد که آیووا و نیوهمپشایر باید اول و دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im