در سپتامبر کبک دادگاه تجدید نظر تایید یک آئین نامه outlawing تبلیغات پانل ها در فلات Mont-Royal و دستور داد صاحبان به تخریب ده ها تن از تابلوهای تبلیغاتی.

فلات مونت رویال با موفقیت ممنوع تابلوهای تبلیغاتی از قصبه مانند این یکی دیده St-Laurent بلوار. در مونترال در سال 2010. آلن McInnis / روزنامه

سه تا از بزرگترین کانادا, هوای آزاد, ثبت شرکت ها به دنبال ترک به درخواست تجدید نظر فلات Mont Royal ممنوعیت در تابلوهای تبلیغاتی به دادگاه عالی کانادا است.

در سپتامبر کبک دادگاه تجدید نظر تایید یک آئین نامه outlawing تبلیغات پانل در قصبه و دستور داد که شرکت های تخریب ده ها تن از تابلوهای تبلیغاتی.

که حکم زده کردن 2016 تصمیم دادگاه عالی کبک که پیدا ضد بیلبورد مقررات تصویب شده در سال 2010 بر خلاف قانون اساسی بود چرا که آن را نقض آزادی بیان در منشور کانادایی حقوق و آزادی.

در حال حاضر اختری خارج از خانه, Jim Pattison Industries Ltd. Outfront رسانه های کانادا LP ایروین H. Lande, Glenn J. فلدمن و Pattison تبلیغات در فضای LP به دنبال ترک به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری تقسیم توسط سه فرد درخواست تجدید نظر دادگاه در ماه سپتامبر.

دادگاه اسناد ثبت شده در ماه نوامبر توسط شرکت های ثبت نام خواسته دادگاه بالا سه سوال:

1) آیا مونترال قصبه ممکن است منع بیلبوردهای با وجود یک اصل در برنامه ریزی شهری قانون است که می گوید یک شهر ممکن است ممنوعیت استفاده خاص در تمام آن سرزمین است.

2) آیا ممنوعیت کامل تابلوهای تبلیغاتی را می توان توجیه تحت منشور تضمین آزادی بیان است.

3) آیا این شهر می تواند از بین بردن یک به دست آورد و حق را بدون پرداخت غرامت و تنها به ارائه یک “استهلاک” دوره برای ثبت نام شرکت ها برای انطباق با تغییر.

در مختصر شهر مونترال تماس در بالای صفحه دادگاه حاضر به شنیدن درخواست تجدید نظر. آن استدلال دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری “است که به خوبی تاسیس شده در قانون است که آن را حاوی هیچ خطا و درخواست برای مجوز برای تجدید نظر به دیوان عالی کشور باید اخراج شود.”

مونترال تنها شهرداری در کبک است که قدرت را به منع بیلبوردهای آن اشاره می کند. همچنین این شهرستان است نه توقیف آنها را در همه جا تنها در فلات مونت رویال که در آن این ممنوعیت نشان دهنده برنامه ریزی شهری اهداف خاص به میراث همسایگی آن استدلال می کند.

آن استدلال می کند این ممنوعیت نیست در کل از تابلوهای تبلیغاتی هنوز مجاز در دیگر بخش نیویورک و وجود اشکال دیگر از تبلیغات در فلات.

و آن را می گوید بدون جبران خسارت توسط قانون مورد نیاز است و پس از جنگ کشیده و برای تقریبا یک دهه از ثبت شرکت تا به حال مقدار زیادی از توجه.

ثبت نام شرکت های راه اندازی اقدام قانونی در سال 2011.

سابق فلات Mont-Royal شهردار لوک Ferrandez و اعضای شورای استدلال های بازرگانی شد eyesore که detracted از جذابیت به طور معمول مونترال محله با آن سنگ و آجر مسکن و راه پله مارپیچ.

در سال 2011 تظاهرکنندگان که خود را “فضای عمومی طرفداران” تحت پوشش تابلوهای تبلیغاتی با آثار محکوم گسترش تبلیغات در حوزه عمومی و حمایت اکسپرس این آئین نامه.

یک دهه بعد سوال این است که آیا ماه سپتامبر حکم به حل و فصل این موضوع به خوب و یا اینکه آیا آن را یک روز دیگر در دادگاه. در ضمن تابلوهای تبلیغاتی در محل باقی می ماند در فلات.

هر سال در دیوان عالی کشور نظر به طور متوسط بین 500 تا 600 برنامه های کاربردی برای ترک به درخواست تجدید نظر است که آن را می شنود 65 تا 80.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را بشنود خواهد شد درخواست تجدید نظر است که انتظار می رود در ماه های آینده.

mscott@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de