X

داستان جریان

مقالات اخیر

چارلستون S. C. — یک شب بعد از شام اشاره کرد به ادب و جنوب مدنیت های 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشتاقانه است مورد حمله بر یک دیگر به دنبال استفاده درست چهار روز قبل از محوری کارولینای جنوبی اولیه.

همه نامزدها در مناظره مرحله سه شنبه شب مواضع حداقل به عنوان مترقی به عنوان آخرین دموکراتیک رئیس جمهور است. فراگیر روایت سپس سقوط به استدلال در مورد electability و اثربخشی.

CBS مدیران خواسته برنی ساندرز فعلی جبهه-دونده چگونه او برنامه ریزی شده برای پرداخت $50 تریلیون در پیشنهاد های جدید از جمله حدود 30 تریلیون برای “مدیکر برای همه است.” می تواند او انجام محاسبات ریاضی ،

“چگونه بسیاری از ساعت شما باید انجام دهید?” او به ضرب گلوله کشته است.

“این مشکل” جو بایدن قطع شود.

اذیت معاون سابق رئیس جمهور snarky کنار خود توصیف سوسیالیستی و دموکراتیک تأکید کرد که مردم به طور کلی مراقبت های بهداشتی outlays را به عنوان هزینه های دولت بالا می رود. “آنچه که ما نیاز به انجام” ساندرز گفت: “برای انجام هر چه دیگر عمده کشور بر روی زمین می کند: تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم نیست که هزاران نفر از بیمه جداگانه در نظر دارد.”

او به سختی به این پاسخ قبل از ctq قطع شود. نه تنها خواهد خود را صرف کوتوله اقتصاد آمریکا مینه سوتا سناتور شکایت ساندرز با آنچه رای دهندگان می خواهند. همه از آن او ادامه داد: به مقدار “یک دسته از وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.”

ساندرز سعی فریاد یک عمل متقابل به عنوان پیت Buttigieg شروع به صحبت کردن بیش از او. هنگامی که مدیران در نهایت آرام متقابل بحث سابق South Bend, Ind., شهردار محاسبه بود سیاسی هزینه به دموکرات: “می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوین مک کارتی به عنوان مجلس و عدم توانایی در دریافت سنا را به دست دموکرات.”

ساندرز بود به سختی و بی گناه قربانی این نوع از ارز. او اولین سوال: چگونه می تواند او را متقاعد کردن رای دهندگان به نوبه خود به دور از رئیس جمهور تهمت زمانی که اقتصاد در حال انجام است به طوری خوبی ؟ این سناتور ورمونت تبدیل شده پاسخ خود را به حمله به شهردار سابق نیویورک عمیق به جیب دیر شروع به استفاده از مسابقه: “خوب حق با شماست. اقتصاد در حال انجام است واقعا برای افرادی مثل آقای بلومبرگ و دیگر میلیاردرهای.”

بلومبرگ در نوع پاسخ داد و گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به باقی می ماند در کاخ سفید است که “چرا روسیه است کمک به شما انتخاب شود تا شما را از دست بدهند به او.”

آن را اشاره به بی اساس گزارش که روسیه حمایت این جبهه جدید-دونده با یک کمپین دروغ و ساندرز مقابله با استناد به بلومبرگ گذشته ستایش از رهبر کمونیست چین: “من یک دوست خوب از رئیس جمهور یازدهم از چین است. من فکر می کنم رئیس جمهور یازدهم است که یک رهبر اقتدارگرا.”

دوئل منابع خارجی ظالم غیر معمول بود در یک مناظره که قرار بود به تمرکز بر روی میز آشپزخانه مسائل. بایدن دارای هشت در صد نقطه سرب در کارولینای جنوبی و به مدت طولانی اصرار داشت که او را موفق تر و متنوع دولت است که بهتر منعکس کننده آرایش از کشور است. اما او مانده بود کندوپاش به عنوان مدیران موفق به سرکوب همه فریاد.

“من حدس می زنم تنها راه برای انجام این کار است برای پرش در و صحبت دو بار به عنوان طولانی به عنوان شما باید به او گفت:” با غضب زمانی که نامزدهای دیگر نگه داشته صحبت کردن بیش از اختصاص 90 ثانیه محدود می کند.

“من می دانم که شما به من قطع تمام وقت, اما من قصد ندارم به آرام نمی OK?” او شکایت زمانی که یک مدیر سعی به قطع یکی دیگر پاسخ کوتاه است. “چرا من متوقف می کنیم ؟ هیچ کس متوقف می شود” او بعد آهی کشید.

بایدن بیشتر به از دست دادن در کارولینای جنوبی پس از اتمام چهارم در آیووا پنجم در نیوهمپشایر و دوم در نوادا است. او ساخته شده است در آخرین خندق فایروال در جنوب کشور. برای حفظ آن او استناد نام قدیمی خود را به حمله ساندرز اشاره کرد که چگونه ساندرز بود mulled 2012 چالش اصلی در برابر باراک اوباما ، حقیقی مترقی معنا عبور خلوص آزمون, او گفت:. “مترقی است آبیته,” بایدن استدلال “و این چیزی است که ما انجام می شود. ما بسیاری انجام داده است.”

انتقادات مانند این یکی نیست ادا تنها با تعدیل می شود. الیزابت وارن و ساندرز به اشتراک گذاری یک سیاست مشابه نمونه کارها, او اشاره کرد: “اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی” چرا که “گرفتن یک دستور کار مترقی تصویب شده است برای رفتن به واقعا سخت است و آن را به کسی که حفاری به جزئیات آن را به اتفاق می افتد.”

هیچ یک متهم بلومبرگ از انجام گرفتن. آن چه شهردار سابق انجام داده است که جلب رقیب خود را به انتقاد. آنها او را متهم کرد از اعمال نژادپرستانه توقف-و-frisk سیاست به عنوان شهردار و وادار کردن زن سابق کارکنان به نشانه عدم افشای توافق در حل و فصل شکایات در مورد نظرات نامناسب او گفته شده.

هنگامی که وارن وارد است که آخرین شارژ میلیاردر کردند. او در حال حاضر منتشر شده از این قرارداد و در کنار او فقط “relitigating” یک موضوع است. در این Buttigieg پرید: “و اگر شما نامزد ما بود دوباره litigating این همه سال.”

این قلابها و ضد barbs و شمارنده-counter-barbs و در رفت. باید ساندرز تبدیل شدن به نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از این پرچمدار را دور چپ ایدئولوژی به عنوان یک چماق در برابر او نیکوکار میلیاردر تام Steyer گفت. او پیش نمایش رئيس جمهور حمله شروع مودبانه به اندازه کافی توسط ستایش پیشتاز برای شناسایی بسیاری از مشکلات کشور است. “تفاوت این است که” Steyer ادامه داد: “من نمی خواهم راه حل های خود را. من اعتقاد ندارم که دولت تصاحب بخش های بزرگی از اقتصاد را می سازد هیچ حس برای مردم کار و یا برای خانواده ها.”

این انتقاد بود tamely بیان شده نسبت به حملات ساندرز دریافت بیش از اظهارت اخیر خود در مورد کوبا و به ویژه در ستایش خود را از فیدل کاسترو “برنامه های سواد آموزی.” بله ساندرز پاسخ داد: او در بوق و کرنا چنین طرح های اجتماعی پیشرفته اواخر دیکتاتور. بدون سناتور ادامه داد: او تا به حال تایید نشده استبداد که همراه آنها است. اما این بیش از حد برای Buttigieg: دموکرات ها شکست خواهد خورد گفت: اگر آنها باید قهرمان یک نامزد را تشویق کرد که به “نگاه در سمت روشن از کاسترو رژیم است.”

“من به دنبال به جلو به یک سناریو که در آن پایین می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن با نوستالژی برای نظم اجتماعی از 1950s و ساندرز با نوستالژی برای سیاست های انقلابی دهه 1960” او ادامه داد.

دیگر وجود دارد استدلال بسیاری از آنها همراه با افزایش صدای. آن را پر سر و صدا و مناظره قبل از آخرین رقص جلوتر از نه فقط نخل باد بزنی حالت اولیه اما فوق العاده روز سه شنبه. برخی از آنها با جنجال و هیاهو از جمله Steyer گفت که RealClearPolitics که “بحث رو کمی دور از مدیران از زمان به زمان برای اطمینان حاصل کنید.” دیگران بيش از نا امید از جمله یک مقام ارشد کارولینای جنوبی دموکراتیک رسمی.

“کارکنان این نامزدها در حال انجام سیاسی قصور” این مقام گفت که خواست نامش فاش نشود. “این یک فرصت برای برقراری ارتباط با مردمی از کارولینای جنوبی — به اشتراک گذاشتن داستان ها و heartaches با رویاها و درد مردم آنها را ملاقات بیش از سال گذشته است.”

“همه آنها به سختی شکست خوردند” این مقام به این نتیجه رسیدند. کارولینای جنوبی آرا در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im