باید افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم آزمایش COVID-19?

در کبک در حال حاضر تست محدود است به کسانی که نشان می دهد علائم و بازگشت از سفر به یک کشور تحت تاثیر شیوع بیماری و یا در معرض شده کسی با COVID-19.

یک راهرو در طبقه 10 از غرفه K در یهودی بیمارستان عمومی. وجود 24 اتاق در غرفه K که در آن COVID-19 بيماران بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری و درمان خواهد بود. آلن McInnis / Montreal Gazette

در کره جنوبی که در آن جدید کروناویروس بیماری است مواج وجود دارد درایو-از طریق سایت های که در آن مردم می تواند آزمایش می شود.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ایالات متحده در این هفته برداشته بیشترین محدودیت در تست برای COVID-19 به عنوان تنفسی بیماری فراگیر در جهان شناخته شده است به گسترش تست “به یک گروه وسیع تری از بیماران علامت دار.” با این وجود بسیاری مشاهده کرده اند که آزمایش ظرفیت ناکافی است.

در برخی از حوزه های قضایی کانادا, مردم در حال آزمایش برای آنفلوانزا نیز در حال آزمایش برای COVID-19. علائم و نشانه های مشابه — تب و سرفه و در برخی موارد تنگی نفس — و این است که فصل آنفولانزا. اما در کبک در حال حاضر تست محدود است به کسانی که نشان می دهد علائم و باید پس از بازگشت از سفر به یک کشور تحت تاثیر شیوع بیماری و یا در معرض شده کسی با COVID-19.

تست دیگر که نشان می دهد نشانه این است که “هنوز در چشم انداز” یکی کبک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در این هفته.

“ما هوشیار باشند, اما, این وضعیت ممکن است تغییر کند اگر موارد جدید در حال تایید است.”

اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 موارد شناسایی شده تا به امروز حدود 80 درصد از بیش از 102,000 موارد گزارش شده از شب جمعه بوده است که در آن جدید کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. با شدید مهار اقدامات اعداد در چین کاهش یافته است اما آنها در حال افزایش است در جای دیگر موجی در برخی از کشورها. نزدیک به 100 کشور باید موارد گزارش شده از COVID-19 با هزاران نفر در کره جنوبی, ایران و ایتالیا. فرانسه و آلمان و اسپانیا نیز در حال ضربه سخت است.

اگر چه اکثر موارد COVID-19 اعتقاد بر این بود خفيف تا متوسط شدت افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در حال گزارش شده که بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار.

در کانادا تا کنون بیش از 50 نفر از COVID-19 شناسایی شده اند بیشتر در انتاریو و بریتیش کلمبیا; هیچ مرگ و میر گزارش شده است. در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 330 موارد COVID-19 شناسایی و 14 مرگ حداقل هشت نفر در یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن که در آن حداقل شش نفر دیگر شده اند بیمار توسط ویروس. قریب به 3500 نفر مرگ و میر در سراسر جهان گزارش شده است و بیش از 57,300 بهبود.

در کانادا و ایالات متحده این بیماری تحت تاثیر عمدتا اگر چه نه به طور انحصاری افرادی که تا به حال سفر بین المللی و یا در حال تماس نزدیک با افرادی که تا به حال. در کبک که در آن سه مورد از COVID-19 تاييد شده بود روز جمعه یکی در مونترال یکی در Mont-Laurier و یک در استان کبک کانادا در منطقه تمام شده بود در خارج از کشور در ایران و هند و فرانسه بود. دو نفر در خود انزوا در خانه; یکی بود در یک بیمارستان است.

زمانی که 28 ساله Montrealer مانوئل ولاسکو با تجربه بالا در تب و سرفه و احتقان هفته گذشته او می دانست که وجود دارد یک شانس خوب او آنفلوانزا است. اما او فکر. او از سر کار باقی ماند (او یک پیشخدمت) و در شب Feb. 28 او به نام Info-Santé مشاوره تلفنی خدمات در 811 برای پیدا کردن در مورد در حال آزمایش برای COVID-19. به او گفته شد به استراحت در خانه برای یک زن و شوهر از روز, او گفت:.

دو شب بعد تب بالا هنوز هم به نام او بازگشت. اگر او برای رفتن به بیمارستان, او گفت که او می خواهم برای تماس با اورژانس جلوتر از زمان به اجازه دهید آنها را می دانیم. به او گفته شد برای استفاده از حمل و نقل عمومی برای دریافت وجود دارد. در یک نقطه او گفت: به او گفته شد برای تماس با آژانس بهداشت عمومی کانادا COVID-19 خط تلفن که با اشاره او را به Info-Santé.

مادرش راند او را به یهودی بیمارستان عمومی که در آن یک پرستار تریاژ را دیدم او را در اورژانس. “آنها به دنبال یک اتصال برای سفر به خارج از کشور,” او گفت:. او منتظر بیش از چهار ساعت در اتاق انتظار و چپ و بدون دیده شدن توسط یک دکتر.

ولاسکو گفت که او فکر نمی کند COVID-19 باید حکومت را در مردم به سادگی زیرا آنها نه سفر خارج از کشور. بحرانی ناشناخته او گفت: تعداد موارد بدون علامت در افراد است که می تواند عفونی.

“من فکر می کنم آنها باید چک کردن افرادی که بیماری به طور مستقیم متصل به سفر” او گفت:.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که غربالگری باقی خواهد ماند متمرکز مسافران اما در برخی از مکان های بیماران در حال آزمایش برای آنفولانزا و یا سایر ویروس های تنفسی نیز در حال آزمایش برای COVID-19.

“و دیگر حوزه های قضایی نیز به دنبال اقدامات مشابه به طوری که ما می تواند شناسایی پتانسیل گسترش در جامعه ما است که مربوط به سفر” او گفت:.

یکی از موارد شناسایی شده در روز پنج شنبه در بریتیش کلمبیا در یک زن در 50s که به تازگی از سفر کرد و تا به حال هیچ تماس نزدیک با های اخیر مسافران است. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت این بود که “بسیار مورد” پس از آن نشان می دهد جامعه انتقال — موارد اضافی در جامعه است که باید شناسایی نشده است. او گفت: هر کسی که در حال آزمایش برای آنفولانزا است و در حال حاضر نیز در حال آزمایش برای COVID-19 که چگونه زن را مورد بود برداشت.

حالت اصلی انتقال COVID-19 تصور می شود قطرات تنفسی از عطسه یا سرفه با فرد آلوده. تماس نزدیک مانند تکان دادن دست و یا دست زدن به یک سطح را لمس کند و سپس دست زدن به صورت خود را همچنین می توانید انتقال ویروس است.

دکتر ایو Jalbert دستیار مدیر بهداشت عمومی برای استان کبک در هفته گذشته تصریح کرد: اهمیت پوشش دهان و بینی با یک بازو در حالی که سرفه یا عطسه و یا با یک بافت است که به سرعت دور انداخته از شستن دست یکی اغلب با آب و صابون و یا با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده اگر شستشو امکان پذیر نیست.

مرتبط

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>