این Airbnb, لوگو نشان داده شده است در خارج از کلگری شورای شهر. گاوین جوان/Postmedia

کوتاه مدت اجاره اپراتورها در کلگری شده اند پذیرای یک نیاز جدید است که آنها به دست آوردن یک شهر کسب و کار مجوز مقامات می گویند.

بیش از 750 اجاره کوتاه مدت شده اند دارای مجوز از شهرستان اجرا نیاز موثر Feb. 1 با برنامه های بیشتر در آینده در هر روز.

“تعداد مجوز به ما نشان داده است که ما تا به حال واقعا مثبت دریافت از جامعه ميزبان گفت:” کودی وایس یک استراتژیست کسب و کار با شهر کلگری.

این گواهینامه ها در این شهر راه مقابله با نسبتا جدید کوتاه مدت اجاره صنعت موجب شده توسط شرکت های مانند Airbnb و HomeAway که اجازه می دهد مردم برای اجاره خواص خود را از طریق پلت فرم آنلاین. که به معرفی گواهینامه آنها امیدوار مقررات منجر به ایمنی و دسترسی به پیشرفت های محلات.

وجود دارد دو ردیف سالانه مجوز: یکی از هزینه $100 برای واحدهای با یک به چهار اتاق خواب و دیگر هزینه $295 برای واحدهای با پنج یا بیشتر اتاق خواب. بیشتر-گران صدور مجوز tier نیز نیاز به یک آتش کد بازرسی.

در حدود 90 درصد از مجوزهای تایید شده توسط شهرستان ها به صورت یک به چهار خوابه اجاره.

هر چند شهرستان آیین نامه در حال حاضر نیاز به انطباق با مجوز مقامات نیست و در عین حال برنامه ریزی اجرای داده نگران است که برخی از غیر سازگار اجاره اپراتور به سادگی آگاه نیست قوانین تغییر کرده است.

“یکی از چالش های بزرگ به عنوان ما را از طریق این مقررات است که آن را نسبتا جدید و یکی از چیزهایی که ما متوجه است که مردم واقعا متوجه مجوز معرفی شده است” وایس گفت.

این شهر مشغول به کار با سیستم عامل از جمله Airbnb به ارتباط مقررات جدید برای کسانی که اجاره فضاهای خود را.

جدید سال 2020 بودجه استانی شامل جزئیات در یکی دیگر از تغییر در آینده به کسانی که عامل کوتاه مدت اجاره در آلبرتا.

این استان اعلام کرد این امر اعمال آن چهار درصد گردشگری لوی به همه اجاره کوتاه مدت ذکر شده در بازارهای آنلاین یک حرکت آن گفت: انجام شد به “سطح زمین” بین آنلاین اجاره و کسب و کار است که ارائه سنتی اقامت کوتاه مدت.

این تغییرات اجرا خواهد شد از طریق قانون به معرفی این بهار با قانون جدید در نظر گرفتن اثر این تابستان و در نتیجه در حدود 3 میلیون دلار درآمد برای استان در 2020-21 و 4 میلیون دلار در 2021-22.

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im