‘تکان دهنده برای دیدن’: آلبرتا از دست می دهد 117,000 شغل در ماه مارس در میان COVID-19

محتوای مقاله

آلبرتا, اقتصاد از دست 117,100 شغل در ماه مارس بدترین ثبت تک ماه تغییر در رکورد با توجه به آمار کانادا.

شماره جدید منتشر شده توسط آژانس فدرال روز پنجشنبه منعکس اوایل اثرات اقتصادی تلفات COVID-19 در استان و همچنین این کشور به عنوان یک کل است که از دست داده بیش از یک میلیون شغل در طول همان دوره است.

اعداد منعکس کار شرایط بازار در طول هفته مارس 15 تا 21 که در آن زمان محدودیت های مسافرتی و بهداشت عمومی اقدامات کارگردانی کانادایی برای محدود کردن تعاملات در حال حاضر شده است در محل قرار داده. اما بهداشت عمومی اقدامات و محدودیت های غیر ضروری در کسب و کار باید به شدت از آن.

“ما نیاز به درک این فقط آغاز است. . . من پیش بینی بسیار بیشتر به چالش کشیدن و ارقام در پایان مارس و همانطور که ما حرکت به بهار” برتر جیسون کنی گفت.

با توجه به آمار کانادا این استان به طور کلی نرخ بیکاری رفت از 7.2 درصد در ماه فوریه به 8.7 درصد در ماه مارس در حالی که میانگین ملی رفت و از 5.6 درصد به 7.8 درصد است. اما تنها افرادی که به طور فعال به دنبال کار شمارش به عنوان “بیکار” و بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته در ماه مارس بودند نه به دنبال یک جدید با توجه به تعطیلی کسب و کار و یا COVID-19 مهار کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>