پناهگاه: 1920-عصر دوبلکس در مایل-پایان خدمت به عنوان الهام بخش هنری آن صاحب

چند مرد با استعداد توصیف خود را به عنوان یک نقاش, مبلمان ساز و کارگردان و خانه اش پر از مدارک و شواهد از صنعت دست او.

رالف Dfouni متولد شد و در لبنان و مهاجرت به مونترال با خانواده اش هنگامی که او یک نوجوان بود. او می گوید: او باغ روستایی ریختن است “الهام بخش فضا” که در آن او می شود بسیاری از ایده های هنری. دیو Sidaway / Montreal Gazette

رالف Dfouni نقل مکان کرد و از لبنان با پدر و مادر مهاجر در زمانی که او 14 سال است. حل و فصل آنها در غرب جزیره اما در زمان او بود 17 او champing در بیت. مشتاق به مزه مزه دلخوشیها از مرکز شهر او “فرار از منزل” او می گوید: زبان در گونه نقل مکان کرد و به مونترال.

هنگامی که در شهر Dfouni مورد مطالعه ارتباطات در دانشگاه کونکوردیا. او در ادامه به کسب مدرک کارشناسی ارشد در ادبیات و سینما و پس از آن او یک کارگردان. امروزه این چند مرد با استعداد توصیف خود را به عنوان یک نقاش و مبلمان ساز و همچنین به عنوان یک مدیر و در واقع خانه سه طبقه دوبلکس در Mile End — پر شده است با مدارک و شواهد از صنعت دست او و جالب یادگاری.

قبل از حرکت به زمان اقامت او بازسازی یک ساختمان در Côte-des-Makalu که او می گوید: قدیمی ترین باقی مانده خانه رعیتی در جزیره مونترال. او در توصیف آن به عنوان یک “خانه ای زیبا با یک باغ زیبا” اما پس از آن او تا به حال بسیاری از دوستان ساخته شده در Mile End — یک همسایگی او کشیده شد به این دلیل که از خود هنری محیط. (او شمارش تعدادی از شناخته شده خوانندگان در میان دایره خود را از دوستان و آشنایان.)

او در بر داشت 1920-عصر دوبلکس طریق یک عامل املاک و مستغلات و لحظه ای او در راه می رفت او می دانست که “این بود.” آشپزخانه/غذاخوری در طبقه همکف. اتاق نشیمن خود را یکی طبقه بالا و اتاق خواب (یکی از, که در خدمت به عنوان یک دفتر خانه) در طبقه بالا. وجود دو حمام و سرویس بهداشتی.


رالف Dfouni را مایل-پایان دوبلکس ارائه مقدار زیادی از فضا بود و پرنیان خوب است که به او اعتراض کرد.

jpg

سوال: آنچه را که در مورد این ساختمان که به دادگاه تجدید نظر به شما ؟

پاسخ: این احساس از فضا و آپارتمان تا به حال چنین پرنیان خوب. آن را روشن و آفتابی و آن را به من داد احساس بود که من در جایی مثل جنوب فرانسه. من نمیفهمد من می تواند احساس به عنوان اگر من در تعطیلات هر روز از زندگی من!

همچنین یک واحد کوچکتر بود و متصل به ساختمان اصلی — آن را در 500 فوت مربع — به طوری که فرصت های سرمایه گذاری. من قادر به اجاره که از.


اتاق خواب در طبقه بالا قرار دارد و ارائه می دهد مقدار زیادی از نور.

jpg

روزنامه: پیر Mile End آپارتمان نیست معمولا بسیار روشن و آفتابی. به طور معمول, آنها, طولانی, دالان های باریک و چند ویندوز. واضح است که این یکی متفاوت است.

A: بله, خوب, صاحب قبلی بود در ساخت و ساز و کسب و کار او به طور کامل تغییر داخلی. او gutted ساختمان و ساخته شده یک فرمت به منظور اضافه کردن یک آشپزخانه بزرگ به طبقه همکف.


طراحی رالف Dfouni آشپزخانه دارای کاشی کاری کف و دیوار و یک پنجره بزرگ.

jpg

(ما راه رفتن به طبقه پایین آشپزخانه و Dfouni به من نشان می دهد آنچه که استفاده می شود به خارج از دیوار. آشپزخانه دارای کاشی کاری sienna طبقه — سایه جنوب فرانسه — و یک میز ناهار خوری با اب و هوای, planked بالا. یک پنجره بزرگ به نظر می رسد بیش از یک حیاط پشت و در پایان آن چیزی است که به نظر می رسد مانند یک باغ ریخته.)


جدول اتاق ناهار خوری امکانات اب و هوای, planked بالا.

jpg

Q: آیا شما را به میز ناهار خوری خود را ؟

یک: من repurposed چوب از باغ ریخته بود که در اینجا قبل از من ساخته شده یکی از شما می توانید ببینید. من چند گیاهان در آن فقط در حال حاضر. من آنها را در خارج در تابستان اما من اصلا استفاده از ساختمان به فروشگاه ابزار باغبانی, چرا که آن را بسیار بیش از یک ریخته. آن را به جای من رفتن به محل کار و برای الهام گرفتن و من آن را بسیار راحت مانند یک کابین. من بسیار افتخار از این راه معلوم شد.


اصلی, حمام, ویژگی های باز در وسط آن است.

دیو Sidaway / Montreal Gazette

س: چگونه شما آن را برای ساخت آن ؟

یک: چهار ماه از آغاز به پایان برساند.

(ما راه رفتن به طبقه بالا به اتاق نشیمن که در آن Dfouni امتیاز دیگر چیزهایی که او ساخته شده خود را مانند کف به سقف قفسه میز قهوه و چند سمت میز. آشکارا یک کشاکش او پشته ‘واقعی’ کتاب و سی دی و دی وی دی وینیل آلبوم و یک سینی دوار که در آن آنها را به بازی. یک زن و شوهر از طبقه ایستاده Hi-Fi سخنرانان bookend غول پیکر روی صفحه نمایش تلویزیون.)


اتاق را از کف تا سقف قفسه, قهوه, جدول و جداول جانبی همه چیز رالف Dfouni ساخته شده خود را.

jpg

روزنامه: شما باید بسیاری از جالب بیت ها و قطعه وجود دارد و آنقدر چوب. آنها را به آپارتمان خود را نگاه بسیار گرم و نرم.

یک: من عاشق گرما از چوب است. وجود دارد مقدار زیادی از چوب در داخل کشور در حال حاضر مانند باز کردن راه پله به طبقه بالا و فریم اطراف درها و پنجره ها. البته من اضافه شده خود من لمس مانند میز و قفسه. من در واقع قفسه زمانی که من فقط یک نوجوان.


یکی از اتاق خواب طبقه بالا به عنوان رالف Dfouni ،

jpg

س: پس شما همیشه مانند کار در چوب ؟

یک: من اما من عاشق رنگ و بافت را به عنوان به خوبی.

س: آیا شما الگو فرش از لبنان است ؟

یک: هیچ. این فرش از ایران. فرش مانند این تاریخ و زمان آخرین برای همیشه لطفا برای اغلب برای بیش از 100 سال است.


رالف Dfouni را دوست دارد رنگ و بافت چوب و کار با آن.

jpg

س:من خود را متوجه مبل های طولانی و کم در خاورمیانه ،

یک: آنها, اما من نه بسیار بلند یا بنابراین من مانند نشستن بر روی آنها. (می خندد.) برخی از مدرن نیمکتها بسیار بالا پا به سختی زمین را لمس!

اگر شما می خواهید خانه خود را به در نظر گرفته شده برای پناهگاه لطفا تماس بگیرید [email protected]

پناهگاه

پناهگاه یک سری شامل گفتگو با مستاجرین و یا محل سکونت صاحبان.

مستاجر: رالف Dfouni, 49 و گربه Zoulu و خرده چت

محل سکونت: Mile End

حجم: 1500 متر مربع

قیمت: نامعلوم

شده است وجود دارد: از سال 2010


رالف Dfouni اصلی حرفه ای بود کارگردانی فیلم ها و ویدئوها.

jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>