او باید در ماه عسل خود را. در عوض او او رقص عروسی در sweatpants در اتاق نشیمن

این یک مرطوب و سرد هفته در واشنگتن است. این هم نیست که ملانی Baucom امیدوار او می شود. “این قطعا عجیب و غریب” Baucom گفت: شنیده ام بر روی تپه ای از طریق تلفن. “ما باید در ماه عسل ما در حال حاضر است.”

او با این نسخهها کار در کاپیتول هیل به عنوان یک مطبوعاتی وزیر بهداشت ، مایک Crapo یک جمهوریخواه آیداهو. به جای استراحت در شن و ماسه از جامائیکا او را برای کار از خانه در یک آپارتمان یک خوابه در آرلینگتون.

Baucom و نامزد داناون شد مجموعه به کراوات گره این گذشته شنبه تا مانند بسیاری از زوج های اخیر این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها را مجبور به راه رفتن به دور از ماهها برنامه ریزی.

“ما تصمیم مارس به دلیل مکان نیست که, کامل,” او گفت: از عروسی. (کمی ما می دانیم چقدر خالی آنها خواهد بود.) “ما از رفتن به دیدن 230 مردم است که ما را دوست داشت. آن را از دست ما چه عمیق است که امر شده ایم.”

همانطور که برای ماه عسل رفت و آمد مکرر به آنها بازپرداخت و شرکت های هواپیمایی اجازه داده آنها را به لغو و به آنها اعتبار است. حالا که سفر کردن نزدیک ترین چیزی که به بهشت منطقه را ارائه کرده است در اطراف این زمان از سال است که جزر و مدی حوضه که در آن شکوفه های گیلاس نوسان به آرامی در نسیم, اما او نمی تواند آنها را ببینید یا نه. بخش هایی از بازار ملی بسته شده, کردن, با پارک رنجرز و مسئولان شهرستان ترویج مشاهده از راه دور گزینه های مانند “BloomCam.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>