کلگری دادگاه مرکز. گاوین جوان / Postmedia

از نظر جنسی آزار چهار زن و مشتریان نمی خواهد منجر به یک زندان برای کلگری ماساژ درمانگر.

استانی قاضی دادگاه پل ماسون روز چهارشنبه پذیرفته مشترک ارسال از دفاع وکیل گرگ دونن و تاج دادستان تیفانی دوایر به صورت یک جمله است که دیدن گرگ Howden خدمت تحت بازداشت خانگی و مشروط.

ماسون دست Howden شش ماه مشروط حکم سه ماه اول که او را صرف تحت بازداشت خانگی را به سه تپه-منطقه مزرعه که در آن او در حال حاضر زندگی می کند همراه با 18 ماه مشروط.

در طول نیمه دوم مبتنی بر جامعه دوره بازداشت Howden, 38, باید با رعایت مقررات منع رفت و آمد شبانه قاضی گفت: بر اساس توصیه های دونن و دوایر.

Howden التماس کرد گناه را به چهار فقره تجاوز جنسی در ارتباط با حوادثی که در آن چهار زن می گویند آنها را لمس در سینه خود و یا در نزدیکی آنها واژن مناطق در طول ماساژ.

یک زن معتقد مجرم بود و از نظر جنسی تحریک در طول درمان.

او در ابتدا شارژ در جولای 2018 پس از یک زن جلو آمد و گفت او شده است می خواهم لمس کردن در ماساژ معتاد در 4 چوب ماهون ردیف s. e.

پلیس بعد از اضافه شدن هزینه های اضافی پس از بررسی حوادث در حالی که Howden مشغول به کار در مونتگمری کایروپراکتیک به علاوه RnR سلامتی آبگرم و Beddington کلینیک کایروپراکتیک.

در یک نقطه Howden مواجه 22 اتهامات مربوط به اتهامات تجاوز جنسی مخفی و غیر قانونی حبس.

همه به جز دو نفر باقی مانده اتهامات علاوه بر چهار تجاوزات جنسی او اعتراف کرد پنج شنبه کاهش یافته است, تنها با اتهام تجاوز جنسی و حبس هنوز هم برجسته است.

خارج از دادگاه دونن کاهش یافته است به نظر به دلیل باقی مانده شمارش هنوز در انتظار.

KMartin@postmedia.com

توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de