کبک برتر نیست حاکم با استفاده از نیروی پلیس می گوید او تماس در اتاوا به ارائه رهبری است.

یک تظاهرات در همبستگی با مرطوب’suwet’en ضد خط لوله معترضان در Kahnawake مسدود کردن Candiac خط راه آهن. Wenhniseri:io یکی از ساکنان در Kahnwake روز دوشنبه 10 فوریه سال 2020 حمایت از ضد خط لوله میدهد. دیو Sidaway / Montreal Gazette ORG XMIT: 63937 jpg

کبک و دیگر به جز استفاده از نیروی پلیس برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به نام نخست وزیر جاستین ترودو به تعیین مهلت برای برچیدن موانع فلج کننده ترافیک راه آهن در کانادا.

محاصره دهندگان در سراسر کانادا گفته اند که آنها در حال اقدام در همبستگی با کسانی که مخالف ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در نزدیکی هوستون, B. C.

بالا بردن فشار یکی دیگر از شکاف ایتالیایی, توالت گفت: او را از بقیه کانادا premiers شنبه برای ثبت نام به ایده خود را از تعیین مهلت برای مذاکرات برای پایان دادن به محاصره پایین آمده و در صورت لزوم بررسی ایده راه اندازی هماهنگ اقدام پلیس پس همه محاصره برداشته شده در سراسر کانادا در همان زمان.

او گفت: مراحل باید گرفته شود “در روز های هفته” و تاکید کرد محاصره غیر قانونی خروج دولت از اقتصاد را در یک موقعیت مخاطره آمیز.

“آقای ترودو به مهلت تعیین” ایتالیایی, توالت, گفت, ورود برای زیر سوال دوره در قوه مقننه است. “اقتصاد کانادا است رنج می برند و ما باید برای گوش دادن به کانادایی ها.

“بله, ما باید به احترام مردم بومی گوش دادن به آنها را, اما ما همچنین نیاز به گوش دادن به کانادایی ها به Quebecers.

“من برای رهبری است. من درخواست یک مهلت. تا کنون او به انجام این کار نیست. ما در حال حاضر در این ظروف سرباز یا مسافر برای دو هفته پس از آن زمان ما یک مهلت است.”

او تایید کرد دولت شده است در تماس با Sûreté du Québec برای تهیه برنامه های لازم برای برخی از نوع عمل است. او نداد.

“ما نمی توانیم حذف با استفاده از پلیس, اما آن را تا به توان با هماهنگی در هر استان در همان زمان. ما تا به حال بحث با SQ.”

pauthier@postmedia.com

Twitter.com/philipauthier

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im