جلسه سران به آلاباما در سنای رواناب در برابر Tuberville

جونز به احتمال زیاد یک مزیت مالی بیش احتمالی ایران نامزد. مبارزات انتخاباتی خود را به حال بیش از $7.4 میلیون در دست از Feb. 12

جلسات این است که به دنبال به پشت صندلی او خالی در سال 2017 شد که او مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل. جلسات را ترک نمی کند کاخ سفید در شرایط خوب با رئیس جمهور کوبیدن او بیش از خود recusal از بررسی به دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز وزن در آلاباما در سنای اولیه در این سال هر چند.

جلسات تا به حال بیشتر پول در بانک دیگر ایران نامزد عنوان به روز سه شنبه اولیه با حدود 1.9 میلیون در دست از Feb. 12. او شروع مسابقه با 2.5 میلیون دلار بود که مانده در سنا مبارزات انتخاباتی از حساب قبلی نژادها.

Tuberville سیاسی است که تازه وارد که تصمیم به ماندن در این مسابقه حتی پس از جلسات پرید و گفت: در آن زمان که این سناتور سابق “فرصتی برای ایستادگی و دفاع از رئیس جمهور است و او شکست خورده است.” Tuberville تا به حال 1.1 میلیون دلار در دست جلوتر از اولیه از جمله 1 میلیون دلار وام نامزد ساخته شده به مبارزات انتخاباتی خود را.

اولیه ویژه مقدار زیادی از حملات lobbed توسط نامزدها در یکی دیگر اما در این مسابقه نیز جذب در خارج هزینه می شود. ضد مالیاتی باشگاه برای رشد اکشن صرف $648,000 علیه ایران در کنگره Bradley بایرن بود که در مقام سوم سه شنبه شب. بایرن دریافت کمک از یک سوپر پک به نام مبارزه برای آلاباما صندوق که صرف $664,000 در مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im