سرولوژی مطالعه شروع در آلبرتا برای درک بهتر COVID-19 ایمنی در کودکان

محتوای مقاله در ادامه

“آنچه ما می خواهیم به شناسایی است که نه تنها اگر شما COVID-19 آنتی بادی های امروز, اما اگر شما آنها را انجام, شما هنوز هم باید آنها شش ماه یا 12 ماه یا 18 ماه از در حال حاضر. یک چیزی که ما نمی دانیم که چه مدت آنتی بادی ممکن است آخرین به خصوص اگر شما تا به حال یک عفونت خفیف در وهله اول” کلنر گفت: در یک مصاحبه تلفنی ژوئن 29.

این تیم را در جمع آوری اولیه اطلاعات بالینی در مورد کودکان شرکت کننده در مطالعه از جمله در مورد علائم و که آنها در تماس با اگر آنها آزمایش مثبت برای COVID-19. هر پيگيری بازدید شامل یک معاینه برای دیدن چگونه آنها در حال انجام است.

“آنچه ما انتظار داریم این است که در کودکانی که سالم بودند در طول زمان و در طی دو سال بیشتر و بیشتر از آنها ممکن است در نهایت مثبت برای COVID-19 یا داشتن آنتی بادی به دلیل انتظار ما خیلی بیشتر از جمعیت خواهد شد در معرض و توسعه آنتی بادی” گفت: Kellner.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>