سناتور سعی کنید به زدن توپ راه خود را از مشکل و مغلوب ساختن پیشی جستن خط آتش

نظر — آیا شما فقط آن کسی که با استفاده از یک ورزش استعاره برای تدریس یک درس زندگی? من معمولا. اما با سوپر باول نه یک هفته در آینه این امر می تواند غیر ممکن است به چشم پوشی از این مفهوم از زدن توپ — خارج شدن از یک وضعیت دشوار با حرکت توپ تا آنجا که ممکن است نسبت به حریف end zone.

اگر شما در حال بازی در برابر پاتریک Mahomes-led Kansas City Chiefs شما فقط خرید برخی از زمان قبل از اجتناب ناپذیر نمره. اما سناتور با استفاده از این تاکتیک در یک استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محاکمه هستند بدون شک امید هر بازپرداخت می آید دیر یا نه در همه.

برای آنها این یک راه برای برآوردن هر دو به وجدان خود و مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از رای گیری پایه.

بازی آن امن

این یک بازی امن برای جمهوری خواهان مانند آلاسکا ایالت لیزا Murkowski روشن در مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات خود را — درخواست یک دولت خارجی به بررسی یک رقیب سیاسی قبل از انتخابات ریاست جمهوری و برگزاری congressionally تایید بسیار مورد نیاز کمک های نظامی به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است کاخ سفید دیدار به عنوان اهرم.

این حزبی دولت پاسخگویی به گفته کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه در رئيس جمهور در جهت نقض قانون که آن را نکردن کمک نظامی. رونوشت از تماس رئیس جمهور به اوکراین را مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست حمایت — اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney belligerently تایید اقدام به معامله و خود رئيس جمهور خواسته اوکراین و چین برای بیشتر از همان. و آن است که فقط یک اشاره از این مورد گذاشته شده توسط مجلس استیضاح مدیران به مجلس سنا.

Murkowski هرگز توصیف اوکراین تماس به عنوان رئیس جمهور به عنوان “کامل است.” او نام خود را به رفتار شرم آور “و اشتباه” و اضافه کرد که او همیشه عمل “با احترام و کرامت که در دفتر خواسته است.” اما پس از او “نه” رای شاهدان او گفت: این امر می تواند “هیچ” در از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

او punted.

سناتور. لامار الکساندر در راه او بیرون آمد و به یک نتیجه مشابه. “من فکر می کنم او نباید آن را انجام داده اند. من فکر می کنم آن اشتباه بود. نامناسب بود این راه من می خواهم بگویم نامناسب عبور از خط” تنسی جمهوری گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” او گفت که او نمی باید بیشتر شاهد زیرا او تقریبا متقاعد شده است که دموکرات ها در حال حاضر ثابت مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز او را متهم به انجام.

اما الکساندر punted ترک آن را به رای دهندگان هر چند قانون اساسی می دهد که کار به مجلس سنا.

که کمی از حس اگر وجود دارد برخی از تضمین می کنند که رئیس جمهور خواهد بود chastened به اندازه کافی برای متوقف و دست برداشتن از تلاش های خود را برای بازی 2020 انتخابات به هر وسیله او بداند لازم است. (هر چند وکیل Alan Dershowitz شناور پادشاهی نظریه است که خیانت از طرف خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در روشن.)

در عین حال که مسیر مین جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز زد که او laughably پیشنهاد کرد که استیضاح به خودی خود به اندازه کافی برای ترساندن مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن راست و باریک از هم اکنون در. “من باور دارم که او خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده” کالینز است که برای انتخاب مجدد در سال جاری گفت: CBS News. او تا کنون ملاقات رئيس جمهور است ؟ حتی او گزارش خار که منطق.

درام خود را

مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ اگر نه بی پروایی نشان دادن. جهان G-7 رهبران خواهد بود برنامه ریزی برای دیدار در ماه ژوئن در مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال در میامی اگر نه برای زوزه از اعضای هر دو طرف در مورد آشکار در تضاد است.

انتظار بیشتر از یک جسارت مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چند دیدن نام لو و ایگور در غیر این صورت اشغال او می تواند حساب شخصی وکیل رودی جولیانی به دنبال پس از خود و منافع خود و منافع مشتریان نام نه مغلوب ساختن پیشی جستن در جهان-trotting به طرح. در یک NPR مصاحبه جولیانی گفت که او قصد ندارد از توقف تلاش خود را برای حفاری تا خاک در اوکراین و یا هر جای دیگری و گفت: (چشمک چشمک) رئیس جمهور برگزار نمی او را به عقب.

همچنین انتظار می رود مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک قصاص آموزش دیده در ایالت یوتا میت رامنی در سال 2012 جمهوری خواه پرچمدار به زودی به شود pariah. او رای به شنیدن از شهود و به محکوم کردن رئیس جمهور در سوء استفاده از قدرت خواستار اقدامات خود را “هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

رامنی در حال پخش است بازی طولانی — تاریخچه.

در سمت دموکراتیک آلاباما بهداشت ، Doug Jones رو دشوار انتخاب مجدد جنگ در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-loving دولت گفت: “پس از بسیاری از بی خوابی شبانه من با اکراه به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک کافی برای محکوم کردن رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.”

هیچ بازی-بازی وجود دارد, در یک تصمیم گیری است که احتمالا هزینه او قدرت اما ممکن است کمک به او را گرفتن در خواب است که بدون وقفه رویاهای بد.

شما باید آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او در معرض خطر بالا-پاداش بازیکن برای رفتن آن همه در چهارم پایین حتی زمانی که yardage و شانس هستند ، اما او می تواند بستگی دارد سازگار مذاکرات مسدود کردن برای او و گاهی اوقات تنه زدن به حریف و یا ساخت اواخر مقابله با, بدون توجه به شواهد و مدارک است که مطمئن شوید که برای ادامه به سطح.

برای شنیدن تهمت بگویید آن را به عنوان در خود ایالت متحده آمریکا سه شنبه شب او برنده در هر زمان. خوب است که اگر شما متوجه نیست که چگونه او طول می کشد اعتبار برای بازیابی آغاز شد که تحت ریاست جمهوری باراک اوباما; چگونه او برجسته تر مردم سیاه و سفید در مخاطب نسبت به او منصوب شده است به قوه قضائیه و یا کابینه خود را و چگونه او را ستود نظامی که اعضای آن او خواستار “dopes و نوزادان” در پشت درهای بسته با توجه به آیات در کتاب “بسیار پایدار نابغه است.”

زمانی که رئیس جمهور که trashes قانون مراقبت مقرون به صرفه در کلمات و در دادگاه به وعده محافظت از کسانی که با شرایط موجود زمانی که او نام-چک Harriet Tubman پس از دولت او قرار داده است نگه دارید و بر روی یک تمبر بزرگداشت او شما احساس می کنید در واقع او معتقد است خود را اعتیاد به مواد مخدره و فراموش آنچه او گفت: آیا در روز قبل از.

رئیس جمهور flaunts قدرت خود را که او معتقد است نامحدود است و آن این است بیش از شما می توانید می گویند برای ترسو سناتورهای وظیفه حفظ تعادل قدرت بین قوه مقننه و اجرایی شرکت برابر شاخه های دولت و عدم است.

در مواجهه با یک مسلما انتخاب دشوار اما یکی که سوگند خود آنها را وادار به طوری که بسیاری از سناتورها ترکیب مخالفت با به دنبال راه های دیگر.

آنها punted که مسئولیت برگزاری جمهور به حساب به مردم آمریکا که ممکن است بیش از حد خسته به مراقبت. در ماه فوریه این کار به خصوص با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار بالا در آخرین نظر سنجی و دموکراتیک 2020 رقیب نگاه به اشتباه به عنوان به خوبی و دموکرات.

و آن را ممکن است یک استراتژی برنده است. اما پس از آن 49ers شبیه قهرمانان پس از سه ماهه سوم.

Mary C. Curtis کار کرده است در New York Times, The Baltimore Sun, شارلوت آبزرور به عنوان ملی خبرنگار سیاست روزانه و ارشد تسهیل کننده با اصول ارزیابی پروژه. او در توییتر دنبال کنید @mcurtisnc3.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de