صحبت با خبرنگاران در هند رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از درخواست و گفت دولت او نبود اجازه ابولا پیشگیری تلاش ها با وجود گرفتن پول از قبل تخصیص بودجه. “ما در حال انجام یک واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که نیاز به انجام با ابولا. ما در حال فراموش کردن در مورد ابولا. این یک چیز وحشتناک اما ما که در حال حاضر بسیار تحت کنترل دیگر از بخش های خاصی از کنگو که آنها با داشتن جنگ و ما نمی تواند.”

دموکرات سوال هر دو اندازه از دولت درخواست بودجه و همچنین انحراف منابع از برنامه های دیگر.

“در حال حاضر دولت رویکرد فاجعه ناکافی است. این رویکرد در حال حاضر به نظر می رسد به دو آسپرین و با ما تماس بگیرید در صبح” گفت: سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., که همچنین سوال که چرا جلسه نبود ، “این مکمل است که از راه های زیر چه چیزی مورد نیاز برای حفاظت از مردم آمریکا در برابر شیوع است که به نظر می رسد برداشت من تقریبا اجتناب ناپذیر است.”

بلانت که می تواند در تهیه پیش نویس یک coronavirus تکمیلی هزینه های لایحه در مجلس سنا گفت: “در کوتاه مدت” HHS و CDC را “در حدود 250 میلیون دلار” است که می تواند شنود گذاشته بلافاصله که او مشخص می شود که بیش از اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای فوری. او گفت: بسته او قرار می دهد با هم “نمی تواند دقیقا مانند آن را ارائه شده از کاخ سفید, به نظر من, اما ما به شما را ببینید.”

اضافه شده بلانت: “آن را نمی خواهد که اهمیت کدام شماره بود که ارائه شد, شما قطعا می تواند پیش بینی کرده اند که برخی از دموکرات های مجلس نمایندگان و سنا را بلافاصله می گویند این کافی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im