سنا, کاخ سفید سنگ زنی از طریق coronavirus محرک hangups

در حالی که زمان لایحه محدودیت اجرایی جبران و سهام buybacks به عنوان یک شرط برای وام های جدید دموکرات گفت: این شرایط با بیش از حد بسیاری از نقاط ضعف است. سناتور. مایک براون R-Ind., روز دوشنبه گفت او خواهد بود مایل به پذیرفتن محدودیت های شرکت ها و این که او تنها نبود در میان جمهوری خواهان.

“هر آنچه که شما می خواهید برای انجام به نگه داشتن شرکت های بزرگ پاسخگو با شفافیت, من یک خیابان اصلی مرد و من با آن خوب” براون گفت. او گفت: حمایت از او حمایت قوی تر در برابر سهام buybacks بیشتر فوری افشای وام گیرنده محدودیت در کارفرمایان توانایی به آتش کارگران در زمان بعد و طولانی محدودیت های اجرایی جبران.

اما Ueland روشن ساخته شده است وجود دارد هنوز هیچ توافق بر روی جزئیات این صندوق است. “ما کار بر روی که,” او گفت:.

همچنین حل نشده بود و اختلاف بر سر اینکه آیا کمک به شرکت های هواپیمایی باید محدود به وام که پرداخت مستقیم و یا شامل کمک های مالی. صنعت هواپیمایی تحت فشار قرار دادند تا برای حدود نیمی از پیشنهاد 58 میلیارد دلار در کمک به آمده در قالب کمک های مالی که در آن گفت: لازم است برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی که همه گیر زمینه بسیاری از مسافران است.

راجع

روند کند مذاکرات باعث سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا به معرفی خود بسته اقتصادی دوشنبه است که می تواند افزایش کلی قیمت به اندازه 2.5 تریلیون دلار. اما آن را هنوز روشن که آیا خانه رهبران خواهد دنبال آن است که قانون اگر سنا قفل کردن دو حزبی معامله می شود که در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im