روحانی: تلاش برای پیشبرد ضد سقط جنین صورتحساب

اما آرا در این نوع از قوانین را می توان مورد استفاده قرار گیرد به زور آسیب پذیر نامزدها در مسابقه برای رفتن به رکورد در سقط جنین. این رای در ایران-کنترل سنا به احتمال زیاد تلاش برای هدف جونز. در داخل انتخابات با ناتان L. گونزالس نرخ مسابقه به عنوان تکیه خواه.

“هر جمهوری خواه مجلس سنا می داند که این لایحه نمی تواند و نمی خواهد عبور کند اما آنها در حال قرار دادن آنها را بر روی زمین به هر حال به واسطه کار بد به راست” گفت: رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر D-n. y. “آنها در نظر گرفته شده برای ایجاد ترس و سوء تفاهم در مورد یک مسئله بسیار دشوار بنابراین جمهوری خواهان می توانید امتیاز خود را با راست پایه است.”

جمهوری خواهان نیز قبلا تحت فشار قرار دادند برای رای سال گذشته در این لایحه توسط سناتور. بن Sasse, R-Neb., که آنها می گویند را گسترش حمایت از نوزادان متولد شده زنده پس از سقط جنین. او استدلال کرد که در حالی که “فعال حامی” غیر قانونی است خودداری مراقبت و یا “غیر فعال حامی” است.

“این است که در مورد کوچک. این است که در مورد سیاست. آن را در مورد یک سوال ساده: آیا سنا محافظت از بچه ها گفت:” Sasse مجلس سنا در کف دوشنبه شب. “حتی اگر شما تمایلی به رای دادن برای دفاع از نوزادان متولد نشده من امیدوارم که همکاران من حداقل پیوستن با ما در رای گیری برای محافظت از نوزادان که در حال حاضر متولد شده است.”

اکثر دموکرات ها مخالف این قانون با استناد به یک قانون دو حزبی آنها می گویند در حال حاضر محافظت از نوزاد در این وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im