سنا قطعنامه که حد تهمت را جنگ قدرت در ایران

Kaine استدلال کرد که رویدادهای اواخر دسامبر و اوایل ژانویه که دیدم کشنده موشک و حملات موشکی توسط آمریکا و ایران علیه یکدیگر و نیروهای هم تراز همکاران تشکیل خصومت به عنوان درک توسط جنگ قدرت عمل می کنند. که شامل Jan. 8 موشک بالستیک حمله توسط ایران در سوریه پایگاه هوایی در عراق که منجر به تکان مغزی و سایر آسیب های مغزی برای تقریبا 100 نیروهای ایالات متحده مستقر وجود دارد.

“جنگ قدرت عمل یک تعریف از آنچه که درگیری های مسلحانه و جنگ هستند و روشن است که کنگره به معنای قادر خواهید بود به فایل این دقیق حرکت و یا در طی درگیری های مسلحانه و یا حتی قبل از درگیری های مسلحانه, اگر می شد قریب الوقوع” Kaine گفت. “من می خواهم استدلال می کنند که 100 اعضای که مبتلا به صدمات سر و آمریکا پیمانکار که کشته شد قطعا مدرکی است که وجود دارد در حال جنگ است.”

این روبیو متمم با شکست مواجه شد 54-46. و سالیوان متمم که اضافه شده اند, روشن, زبان, بیان رئیس جمهور می تواند با استفاده از نیروی نظامی برای دفاع از پرسنل نظامی و پایگاه های دیپلماتیک و امکانات دقت شکست 51-49.

لی گفت در مقابل این اصلاحیه گفت: این امر معرفی “ابهام” به وضوح.

سناتور آیا رای 64-34 به اتخاذ یک اصلاحیه از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس می افزاید که زبان به نتايج بخش ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی ایالات متحده و جامعه اطلاعاتی برای Jan. 2 حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن سلیمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su