سنا 77-بعد FISA نظارت عکاسی

این لایحه همچنین به ارمغان می آورد “گرگ تنها” مقامات که اجازه می دهد تا به دادگاه FISA به موضوع هدفمند نظارت بر تروریست مظنون که از فعالیت رسمی شبکه.

سنا بوده است انتظار می رود برای رای دادن در یک حرکت از مک کانل برای محدود کردن بحث در فراخوانی گسترده تر خانه-تصویب سنجش روز دوشنبه تا زمانی که به توافق رسیده بود.

“سازمان های تروریستی هنوز هم در جستجوی مداوم برای فرصت هایی را برای حمله در خاک آمریکا. دشمن خارجی و سرویس های اطلاعاتی اعم از چینی و یا ایرانی هنوز هم به دنبال به انجام عملیات در داخل مرزهای ما به استخدام دارایی ها و عوامل در میان ما مردم ” مک کانل گفت: در روز قبل از آن در آمریکا هستند.

“این تهدیدات نمی خواهد صبر کنید اگر ایالات متحده تاخیر تهیه جعبه ابزار ما است. و به این ترتیب مجلس سنا نیست باید صبر کنید تا عمل ” مک کانل گفت. “من صمیمانه امیدواریم که که حتی همکاران ما که ممکن است مایل به رای دادن در برابر خانه بیل نمی خواهد ما را طولانی این مختصر مرور در مقامات و ما قادر خواهد بود برای دریافت این ابزار آنلاین این هفته است.”

کوتاه مدت پسوند است که در اثر یک 75-بعد اندازه گیری پس از آن اجرا می شود عطف به ماسبق به قبل از قدرت منقضی شده بیش از آخر هفته از سران سنا توافق دستیار روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im