سنا می رود به بازگشت آوریل 4 پس از تمدید تعطیلی در طول همه گیر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تایید کرد که روز شنبه این مجلس باز خواهد گشت برای کسب و کار در مارس 4, است که 11 روز قبل از زمان اقامت در خانه سفارش در واشنگتن دی سی منقضی می شود.

“سناتور بازگشت به واشنگتن دی سی یک هفته از امروز. ما را تغییر روال در راه است که در حال هوشمند و بی خطر است اما ما افتخار ما قانون اساسی وظیفه به مردم آمریکا و رفتار حیاتی کسب و کار در فرد” کنتاکی جمهوری خواه در بیانیه ای گفت.

او افزود که مجلس سنا را در قانون برای حفاظت از شرکت و کارکنان مراقبت های بهداشتی از “فرصت طلب و پرونده های حقوقی” به عنوان اقتصاد بازگشایی. او گفت که مسئولیت مقررات در coronavirus پاسخ بسته در حال حاضر به قانون امضا شد, شروع, اما آنها نیاز به گسترش و تقویت شده است.

“ملت ما رو به بدترین بیماری همه گیر در بیش از یک قرن و به طور بالقوه بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ. پاسخ ما نباید آهسته ضعیف و یا سوء استفاده قرار گیرد به راه اندازی بزرگترین محاکمه وکیل ثروت باد اورده در تاریخ” مک کانل گفت.

سنا چپ واشنگتن در اواخر ماه مارس را گسترش عید پاک و عید فصح زنگ تفریح اولیه بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus. مک کانل پس از آن تمدید برای دو هفته دیگر گفت: در اوایل این ماه که سنا نمی خواهد بازگشت به واشنگتن “زودتر از دوشنبه, مارس 4th.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de