حزب دموکرات فشار همه گیر خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم

حزب دموکرات روز سه شنبه پیشنهاد ارائه خطر پرداخت به کارگران ضروری از جمله پرستاران و فروشگاه مواد غذایی کارمندان از 13 دلار در هر ساعت اضافی دستمزد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر گفت: پیشنهاد می شود یکی از آنها “بالاترین اولویت” برای دور بعدی امداد قانونی که کنگره می رود که به نظر برای پاسخ به اقتصادی و اثرات بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر.

“آنها آن را سزاوار است. آنها خطر زندگی خود را. آنها در حال رفتن را از طریق تغییرات غیر معمول در زندگی خود” شومر گفت: در یک تماس را فشار دهید. “به همین دلیل ما بر این باورند که این قهرمانان صندوق و که آنها سزاوار آن است.”

[سرمایه گذاران مدیریت $4.7 تریلیون اصرار شرکت به مقاومت در برابر اخراج میان همه گیر]

این پیشنهاد را ارائه می کنند تا به کل از $25,000 به هر خط مقدم کارگر — مانند پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی سرایداران, رانندگان کامیون, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و کارگران حمل و نقل — از ابتدای اضطراری برای بهداشت عمومی از طریق پایان این سال است. جایزه پرداخت برای کارگران درآمد بیش از $200,000 در هر سال را پوش می شود در 5.000 $به جای $25,000. دموکرات ها می گویند که آنها هنوز هم به دنبال ورودی در آن کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای بیمه پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de