سنا دموکرات در مبارزات انتخاباتی رئیس هل coronavirus پاسخ از میز آشپزخانه

نوادا ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و تا به حال برای انطباق به کار از خانه در طول coronavirus همه گیر و مرجعیت و سناتوری دموکرات کمیته کمپین می گوید او نامزدها را به عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم همه اقتباس, نه تنها در کار است که من روزانه به نمایندگی از دولت است. من به طور منظم در حال حاضر زیر CDC دستورالعمل و پناه در محل, اما من در آشپزخانه میز که میز من در حال حاضر — و من صحبت کردن در به دولت از طریق کنفرانس تلفنی و زوم جلسات و این که آیا آن را Facetime و یا من می تواند رسیدن به جامعه” کورتز متن ترانه مست و گفت: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه.

“که هیچ تفاوتی برای آن دسته از داوطلبانی و امتیازهای که در حال اجرا هستند در این چرخه انتخابات” او گفت:. “آنها در حال انجام همین کار در ادامه به استفاده از این فن آوری در دسترس است که برای رسیدن به ترکیبات و صحبت کردن با آنها.”

کورتز متن ترانه مست و برجسته به تازگی ثبت شده در سه ماهه اول جمع آوری کمک های مردمی اعداد که شامل فقط قسمت اول در حال حاضر گسترده stay-at-home سفارشات.

“در سه ماهه اول این سال بسیاری از کسانی که نامزد و امتیازهای خارج خود را مطرح جمهوری خواه مجلس سنا مخالفان. و به طوری که آنها همچنان به شرکت مثل همه ما. ما تا به حال برای انطباق” کورتز متن ترانه مست و گفت:. “ما در حال رفتن به کشف کردن که چگونه ما استفاده از فن آوری, تلویزیون, رادیو, رسانه های اجتماعی هنوز هم به تعامل و بحث با ترکیبات در سراسر کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de