سنا coronavirus محرک عبور به احتمال زیاد با وجود مزایای بیکاری اختلاف

در حالی که نمایندگان مجلس به دنبال ارائه بیکار با حقوق کامل خود را در بیمه, مزایای وزارت کار توصیه می شود هیچ راهی برای خیاط سود به هر کارگر سابق حقوق و دستمزد.

“این تنها راه ما می تواند اطمینان دهد که ایالات متحده می تواند پول را به سرعت در یک نمایشگاه راه” Mnuchin گفت: در جلسه کاخ سفید. “بنابراین ما با استفاده از $600 در سراسر هیئت مدیره. من فکر نمی کنم آن را ایجاد انگیزه. اکثر آمریکایی ها چه می خواهند آنها می خواهند به نگه داشتن شغل خود را.”

کمیته مالی سنا دستیاران به هر دو جمهوریخواه و دموکرات اعضای که نیست مجاز به صحبت می کنند به این رکورد گفت: برای جلوگیری از پیچیدگی پانل تصمیم به گرفتن متوسط بارگیری در این هفته جبران خسارت در سراسر ایالات متحده و یا $350 و بالای آن را با $600 برابر دستمزد.

در حالی که برخی از مدعیان سود را دریافت کنید بیش از آنها قبل از اینکه اجازه دهید دیگران را کمتر و برخی را دریافت کنید 100 درصد دستمزد جایگزینی به عنوان دموکرات ها به دنبال. یک جمهوری خواه دستیار اضافه شده 600 دلار در هفته افزایش صدق نمی کند به هر چهار ماه دوره آن قطع پس از جولای 31, بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از هفته های فردی است قادر به ادعا می کنند این مقدار بالاتر.

اقلیت سنا شلاق Richard J. دوربین D-Ill., گفت: دولت سیستم های کامپیوتری نیستند مجهز به محاسبه مزایای مبتنی بر حقوق فردی. “آنچه که ما را تا پایان با صراحت بن بست: هیچ افزایش در سود بیمه,” او گفت: خواهان. “راه شما می خواهید برای محاسبه آن را به ما گفته نمی تواند انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im