سنا appropriator چشم بیشتر COVID-19 امداد برای کشاورزی

او همچنین گفت که ممکن است حمایت از تغییرات فعلی پرداخت محدودیت های متصل به 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم اما گفت که او احتمالا نمی خواهد بسیار فراتر از $125,000 در هر کالا یا 250.000 دلار در هر کشاورز یا کشاورزی نهاد. دام و فراورده های لبنی گروه می گویند که بسیاری از آنها را دریافت خواهید کرد فقط $125,000 برای بالا بردن حیوانات, اما فاقد شرایط لازم برای پول اضافی به دلیل آنها نمی افزایش محصولات زراعی است.

آن گروه بدست حمایت از تعدادی از قانونگذاران. روز جمعه بیش از 100 عضو مجلس نمایندگان و نزدیک به 30 سناتورهای دو حزبی فرستاده نامه به Perdue رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار حذف پرداخت محدودیت برای COVID-19 مرتبط پرداخت.

“من درک می کنم آن نامه در مورد پرداخت محدودیت, اما شما باید برای نگاه در کل سناریو که گذاشته شده است و چگونه ما آدرس آن را” Hoeven گفت: با اشاره به بسته کمک.

Hoeven گفت: هدف این است که برای دریافت پرداخت مستقیم پول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و برای توزیع آن را به عنوان بسیاری از بخش کشاورزی به عنوان در حال فشرده از نظر مالی با اثرات موج دار شدن از COVID-19 دستورات که بسته اند رستوران ها و بازارهای کشاورزان و کاهش تقاضا برای خدمات مواد غذایی وعده های غذایی.

او گفت: وجود دارد هیچ جدول زمانی برای دیگر اقتصادی بسته امداد و افزود که جمهوری خواهان می خواهم تا ببینید که چگونه چند کمک لوایح به قانون امضا شده در ماه مارس و آوریل در حال کار قبل از آنها را در نظر کمک بیشتری کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de