سناتور. Cory Booker نوشت: coronavirus شعر

“با هم به غیر” است به خصوص مربوط به پدیده در حال حاضر, اما این یکی بوکر است قبل از کاوش. در سال 2012 او نوشت: در مورد جامعه و فردگرایی دو آمریکایی انگیزه هایی است که به نظر می رسد به برخورد با یکدیگرند.

“گاهی اوقات لبخند بر لب بزرگترین نافرمانی / و گاهی اوقات برای درخواست کمک است معنی دار ترین مثال از اعتماد به نفس” او posted on Facebook. در آن زمان بوکر شد شهردار نیوآرک نیوجرسی و شعر او “نوشت: در حالی که الهام در اخیر بروس اسپرینگستین کنسرت.”

پس از سال 2016 انتخابات نوشت: در مورد چیزی که او به نام “مدنی کیمیاگری” ارسال شعر در Facebook است که دو برابر به عنوان یک تماس برای bipartisanship. “اجازه بدهید ما کار به نوبه خود: / دروغ از جدایی / به / حقیقت / اتصال.”

و با هم / ما باید غلبه بر

بوکر با اشاره به انجیل سرود و حقوق مدنی سرود است که از طریق تکرار تاریخ است. همکار خود را در سراسر کاپیتول ساختمان مدور, گرجستان, Rep., John Lewis, هنگامی که توصیف آن این است: “آن را به شما یک حس ایمان و حس قدرت را به ادامه مبارزه برای ادامه فشار ، و شما را از دست دادن حس خود را از ترس. شما آماده برای مارس به دوزخ و آتش.”

به عنوان او می بندد شعر بوکر باقی می ماند متعهد به یکی از آن طریق خطوط. او را نگه می دارد آن را نقطه گذاری-رایگان, پایان بدون یک دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de