خود سواب coronavirus آزمون صورت قانونی و لجستيک مسائل

اما سالن Nurx گفت: “ما قصد داریم به انتشار یک کیت بر روی پلت فرم ما که آزمایشگاه می نمی روند.”

هزینه های

این شرکت ها همچنین می گویند که آنها در صورت های مالی سردرگمی است. LifeHope هزینه در حدود $125 قبل از حمل و نقل و Nurx قصد دارد به اتهام هزینه $135 plus $46 رفت و برگشت حمل و نقل. سالن اشاره کرد که مدیکر بازپرداخت رای اعلام کرد در اوایل این ماه حدود 53 “را به سختی بیش از هزینه” از دور سفر تسریع حمل و نقل و شرکت های دیگر گفت: هزینه های حمل و نقل می تواند حتی بالاتر است. بیمه خصوصی بازپرداخت می شود انتظار می رود شبیه به مدیکر رای دادن.

سه شرکت گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای پذیرش بیمه و با ارائه یک تست تنها با پرداخت مستقیم. همه آنها گفت: بازپرداخت بیمه ناکافی است در این نقطه است. “اگر شما یک آزمایشگاه مستقل و خارج از شبکه سعی در گرفتن پرداخت,” آلن گفت.

در حالی که این سه شرکت در مصاحبه CQ رول تماس همه آزمایشگاه و یا در حال کار با آزمایشگاه است که گواهی سیستم مدیریت محتوا تحت مقررات و معتبر توسط کالج آمریکایی آسیب شناسان Carome عمومی شهروند نگرانی تقاضا برای تشخیص میان بحران می تواند در گسترش نامشروع شرکت های بازاریابی سایه دار آزمون است.

“ممکن است دشوار برای مردم در جامعه به رسمیت شناختن این که آیا آن است که یک شرکت قانونی یا یکی از scammers و کلاهبرداران در حال رفتن به شکوفه, من مطمئن هستم” Carome گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de