تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در روز شنبه یک مرد سوار ماشین خود را بر روی یک سیاتل آزادراه که بسته شده بود توسط یک سیاه زندگی توجه به جمعیت. راننده کشته شدن یک نفر و مجروح دیگر پس از رفتن به راه اشتباه را تا سطح شیب دار و سپس در اطراف مانع. گزارش اشاره کرد که پلیس “آیا باور اختلال یک عامل بود.” بیش از آخر هفته, اخبار رسانه های پخش وحشیانه, آمار, اما یک چیز وجود دارد شما نمی خواهد به یاد بگیرند که از پوشش خود را: راننده سیاه و سفید بود و قربانیان خود را ،

NPR مرتبط با این حمله به ماشین های دیگر-رمنج از حوادث توسط “راست افراطی با هدف قرار دادن Black Lives Matter معترضان.” آنها قول یک محقق در مورد این که چگونه این راست-کنار شد “تلاش برای ارعاب اخیر موج پل معترضان به حرکت خود را متوقف کند.”

راننده یک سیاتل محلی به نام Dawit Kelete. اما شما پیدا کردن اندک اشاره ای به راننده قومیت در رسانه های جریان اصلی پوشش. شما ممکن است بیشتر به راحتی متوجه شدند که Kelete سیاه بود با رفتن به استرالیا Broadcasting Corporation. آمریکا رسانه ملی نیز نمی توجه داشته باشید که Kelete دو قربانیان سفید. شما می توانید پیدا کردن که در انگلستان ایمیل های روزانه.

در میان معدود رسانه های ایالات متحده به ذکر است این مسابقه از راننده است Heavy.com. بقیه اخبار رسانه های به ظاهر نه فقط مردم فرض کنیم که یک راننده حمله دو دختر سیاه و معترضان. تصدیق رانندگی و قربانیان قومیت نمی پیشبرد داستان خود را از ظلم و ستم پس از آن ظاهرا نیست ارزش خبری دارند.

یک مورد ثابت نمی کند یک الگوی. آن را فقط می تواند این باشد که در حالی که رسانه های آمریکایی می داند که تقریبا همه چیز را در مورد این قاتل از جمله نام و نام خانوادگی, سن, و که در آن او زندگی می کند آنها نمی تواند پیدا کردن اطلاعات خود را در مسابقه. احتمالا خارجی اخبار رسانه ها شد فقط شانس برای کشف اطلاعات است.

البته این رسانه ها ممکن است صادقانه نه دیدن مسابقه به عنوان ضروری به داستان. اما انتخابی خود گزارش آن را نشان می دهد که آنها فکر می کنم مسابقه مهم است که آن را شامل برخی از نژادها. مشکل این است که آن را می دهد خوانندگان مغرضانه دیدگاه برافروختن تعصب و ایجاد کلیشه.

تحقیقات انجام شده توسط پیشگیری از جرم مرکز تحقیقات که من رئیس جمهور همه تیراندازی پلیس از سال 2013 تا 2015 نشان داد در حالی که پوشش اخبار محلی اغلب ذکر است این مسابقه از افسر و مشکوک ملی پوشش بسیار انتخابی. در حالی که شواهد نشان می دهد که سیاه افسران هستند کمتر احتمال دارد به ساقه مظنون از سفید افسران پوشش اخبار محلی از ماموران تیراندازی مشکوک می شود برداشت های ملی اخبار فقط در 9 درصد موارد. در مقابل 38 درصد از موارد که در آن خبری محلی گزارش دادند یک افسر عکسبرداری سیاه و سفید مشکوک دریافت پوشش ملی.

انتخابی پوشش ایجاد این باور است که افسر پلیس هستند مشکل — آنها هستند تیراندازی سیاه پوستان احتمالا به دلیل سفید افسران درمان سیاه مظنون متفاوت از آنهایی که سفید. تماشای اخبار شما هرگز حدس می زنم که تحقیقات نشان داده که سیاه افسران فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان افسر پلیس به, شلیک, گزارشی مشکوک.

از رسانه انتخابی پوشش انجام داده است واقعی آسیب برساند. این افزایش نژادی تقسیم و کاشته بی اعتمادی پلیس در این جوامع است که به آنها نیاز دارید بیشتر. در حال حاضر با پلیس کنار و رو “defunding,” تفنگ خشونت رو به افزایش سریع در شهرستانها عمده در سراسر کشور.

رسانه ها به طور مشابه به نظر می رسد قصد بر این ادعا که جرم عمومی بورس هستند نامتناسب سفید و جناح راست که هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. در حالی که 58 درصد از جرم عمومی بورس از سال 1998 تا سال 2019 شد سفید (به استثنای مردم خاورمیانه تبار) در حدود 75 درصد از کل جمعیت ایالات متحده ، در خاورمیانه و اعراب ساخته شده تا فقط 1% از جمعیت اما اختصاص 8 درصد از بورس. از همه جرم قاتلان 72% هیچ شناخته شده وابستگی سیاسی یا views – تنها 3 درصد شناخته شده محافظه کار خواهد بود یا جمهوری خواه.

نژاد و سیاست به طور فزاینده تقسیم آمریکایی و انتخابی گزارش رسانه های است که تا حد زیادی به سرزنش. رسانه ها نه تهمت است و دامن زدن به شعله های آتش از خشونت است. تخریب و در دراز مدت آسیب هایی که در حال انجام است به شدت در اقلیت قطعات شهرهای ما این است که مسئولیت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de