دیدن قرمز: تاثیر تلاش در برابر تورنتو FC صحبت خواهد کرد حجم

محتوای مقاله در ادامه

“چه اتفاقی افتاد به ما به خصوص پس از گل, من فکر می کنم ما فقط فرو ریخت. ما فقط بیش از حد بسیاری از اشتباهات” Raitala گفت. “این همه در مورد قادر بودن به نگه داشتن توپ و حریف اجرا کنید.

“شما باید به بچه ها یک زاویه,” او اضافه شده است. “این چیزی است که فاقد برابر انگلستان است. آن مرد با توپ ندارد که بسیاری از گزینه های. در نیمه دوم ما تغییر شکل گیری و قرار دادن بال پشت بالاتر است. ما ایجاد برخی مشکلات بیشتری برای آنها است.”

تورنتو است و در برخورد با مسائل خاص خود را پس از ورود به دیر به فلوریدا و آن بازی باز شد موکول دو بار. قرمز نه تنها جلب unenviable 9 صبح دوشنبه شروع نیاز به یک تا چهار ساعت قبل از آن روبرو خواهد شد مونترال در تنها سه روز استراحت. تورنتو نیز عدم اطمینان از برخورد با یک بازیکن که نمایش داده می شود COVID-19 علائم و تا به حال بی نتیجه آزمون. ناشناس بازیکن پس از آزمایش منفی دو بار او را واجد شرایط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>